OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Gramy o awans !
21 czerwca 2016, 09:28

Nasi juniorzy liczą na wsparcie z trybun. W środę o 17.00 rozpocznie się w Suwałkach decydujący bój o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

Juniorzy Wigier rozegrają swój najważniejszy mecz w życiu. W środę (22 czerwca) o 17.00 podejmą na głównej płycie stadionu miejskiego w Suwałkach mistrza województwa świętokrzyskiego- Neptuna Końskie. Jeśli suwalczanie wygrają 1:0, 2:1 lub różnicą dwóch goli, awansuję do Centralnej Ligi Juniorów, gdzie czekają już Legia Warszawa, Wisła Kraków, czy Korona Kielce.

Nasi osiemnasto- i dziewiętnastoletni piłkarze przegrali w pierwszym, wyjazdowym meczu barażowym o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej juniorów z Neptunem Końskie 2:3. Gole dla Wigier zdobyli w tym spotkaniu Piotr Sienkiewicz i Błażej Siłkowski. Nie bez znaczenia był fakt, że miejscowych dopingowało aż 300 kibiców.

Suwalczanie liczą, że w środę, kiedy zadebiutują na głównej płycie stadionu przy ulicy Zarzecze, dopingować ich będzie przynajmniej taka sama liczba widzów. Proszą kibiców o wsparcie z trybun, które pomoże im zdobyć upragniony awans. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Mecz będzie miał oprawę przypominającą tę znaną już ze spotkań pierwszoligowych Wigier.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media