OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Gratulujemy naszemu prezydentowi!
23 listopada 2010, 13:00

Zarząd, piłkarze i pracownicy SKS Wigry wystosowali w poniedziałek specjalny list do Pana Czesława Renkiewicza, zdecydowanego zwycięzcy niedzielnych wyborów prezydenta Suwałk. Oto jego treść:,,Szanowny Panie Prezydencie. Suwalski Klub Sportowy Wigry” pragnie serdecznie pogratulować  Panu zwycięstwa we wczorajszych wyborach. Jesteśmy przekonani, że podczas Pana prezydentury nasze Miasto będzie odnosić jeszcze większe sukcesy, które przełożą się na dalszy rozwój Suwałk. W trakcie swojej wieloletniej pracy pokazał Pan jak osiągać założony cel, dlatego z ufnością oczekujemy Pana prezydentury. Życzymy Panu powodzenia na obejmowanym stanowisku”.  Zarząd, piłkarze i pracownicy SKS Wigry Przypomnijmy, że przed wyborami SKS Wigry wspierał Czesława Renkiewicza w walce o stanowisko prezydenta Suwałk.

Zarząd, piłkarze i pracownicy SKS Wigry wystosowali w poniedziałek specjalny list do Pana Czesława Renkiewicza, zdecydowanego zwycięzcy niedzielnych wyborów prezydenta Suwałk. Oto jego treść:

,,Szanowny Panie Prezydencie. Suwalski Klub Sportowy Wigry” pragnie serdecznie pogratulować  Panu zwycięstwa we wczorajszych wyborach. Jesteśmy przekonani, że podczas Pana prezydentury nasze Miasto będzie odnosić jeszcze większe sukcesy, które przełożą się na dalszy rozwój Suwałk. W trakcie swojej wieloletniej pracy pokazał Pan jak osiągać założony cel, dlatego z ufnością oczekujemy Pana prezydentury. Życzymy Panu powodzenia na obejmowanym stanowisku”.  Zarząd, piłkarze i pracownicy SKS Wigry

Przypomnijmy, że przed wyborami SKS Wigry wspierał Czesława Renkiewicza w walce o stanowisko prezydenta Suwałk.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media