OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Grazvydas Mikulenas w Wigrach!
13 stycznia 2010, 08:21

Tak doświadczonego i utytułowanego zawodnika w suwalskich Wigrach jeszcze nie było. Litewski napastnik – Grazvydas Mikulenas wczoraj rozwiązał swój kontrakt z GKS-em Katowice, a najpóźniej w sobotę pojawi się na pierwszym treningu w Suwałkach.  Wszelkie szczegóły dotyczące jego półrocznego kontraktu zostały ustalone. – Nie traktuję gry w Wigrach jako piłkarską emeryturę. Wiem, że jest to młoda i perspektywiczna drużyna, którą mogę wspomóc swoim doświadczeniem. Wielokrotnie grałem w Suwałkach na Mikołajkowym Turnieju i wiem jak fajna atmosfera panuje tu wokół piłki nożnej – powiedział Mikulenas.- Postaram się swoja grą sprostać oczekiwaniom suwalskich kibiców i działaczy – dodał Litwin. Mikulenas to dwunastokrotny reprezentant Litwy. Na swoim koncie ma wiele sukcesów klubowych – z Żalgirisem Wilno dwukrotnie zdobył tytuł mistrza kraju oraz czterokrotnie puchar Litwy. Wywalczył także mistrzostwo z Croatią Zagrzeb i puchar Łotwy z FK Ventspils. Polskim kibicom „Miki” dobrze znany jest przede wszystkim z występów w Polonii Warszawa, z którą zdobył mistrzostwo i puchar ligi w 2000 roku. Litewski snajper w polskiej ekstraklasie rozegrał aż 118 meczów, w których zdobył 32 gole.

Tak doświadczonego i utytułowanego zawodnika w suwalskich Wigrach jeszcze nie było. Litewski napastnik – Grazvydas Mikulenas wczoraj rozwiązał swój kontrakt z GKS-em Katowice, a najpóźniej w sobotę pojawi się na pierwszym treningu w Suwałkach.  Wszelkie szczegóły dotyczące jego półrocznego kontraktu zostały ustalone.
– Nie traktuję gry w Wigrach jako piłkarską emeryturę. Wiem, że jest to młoda i perspektywiczna drużyna, którą mogę wspomóc swoim doświadczeniem. Wielokrotnie grałem w Suwałkach na Mikołajkowym Turnieju i wiem jak fajna atmosfera panuje tu wokół piłki nożnej – powiedział Mikulenas.
– Postaram się swoja grą sprostać oczekiwaniom suwalskich kibiców i działaczy – dodał Litwin.
Mikulenas to dwunastokrotny reprezentant Litwy. Na swoim koncie ma wiele sukcesów klubowych – z Żalgirisem Wilno dwukrotnie zdobył tytuł mistrza kraju oraz czterokrotnie puchar Litwy. Wywalczył także mistrzostwo z Croatią Zagrzeb i puchar Łotwy z FK Ventspils. Polskim kibicom „Miki” dobrze znany jest przede wszystkim z występów w Polonii Warszawa, z którą zdobył mistrzostwo i puchar ligi w 2000 roku. Litewski snajper w polskiej ekstraklasie rozegrał aż 118 meczów, w których zdobył 32 gole.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media