OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Grodno razem z Wigrami na kolejny sezon
21 września 2021, 14:16

Przed pucharowym meczem z Legią Warszawa jeden z liderów na rynku elektrotechnicznym przedłużył współpracę z suwalskimi Wigrami.

Od sezonu 2021/2022 logo Firmy dodatkowo będzie widniało na plecach piłkarzy Biało Niebieskich. Owocna współpraca i obopólne korzyści ułatwiły decyzje o kontynuacji współpracy z Wigrami Suwałki. Firma od lat obecna nie tylko na suwalskim, ale i ogólnopolskim rynku systematycznie buduje swoją markę. Wsparcie suwalskiego sportu jest jednym z elementów wizji rozwoju Firmy Grodno S.A.

Grodno S.A. działa na rynku elektrotechnicznym od ponad 30 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wysokiej jakości świadczonych usług jest jednym z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Na swoim koncie ma setki zrealizowanych instalacji fotowoltaicznych zarówno dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, a moc sprzedanych modułów fotowoltaicznych przekroczyła już 20 MW. Oferuje również realizację farm fotowoltaicznych. W swoim portfolio ma wykonane instalacje mocy 2MWp składające się nawet z 6 tysięcy sztuk modułów.

Na terenie całego kraju rozlokowane jest ponad 90 punktów sprzedaży, w których zapewnia naszym Klientom profesjonalną sprzedaż artykułów elektrotechnicznych i hydraulicznych w ramach oferowanych segmentów:

– automatyka budynkowa,

– fotowoltaika,

– pompy ciepła,

– klimatyzacja/HVAC,

– kable,

– oświetlenie dekoracyjne,

– dystrybucja,

– oświetlenie profesjonalne, przemysł,

– alarmy i monitoring,

– narzędzia,

– hydraulika/HEPAC.

Suwalski oddział mieszczący się w Suwałkach przy ulicy Przytorowej 19 doradzi i odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy także do kontaktu pod numerem tel. 87 735 15 16

_MG_3404

 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media