OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
H. Zoch: Wierzę w ten zespół
8 lipca 2017, 20:55

Tuż po sparingu z Olimpią Zambrów porozmawialiśmy chwilę z bramkarzem biało-niebieskim – Hieronimem Zochem.

Redakcja: Hirek, za Wami już dwa sparingi i prawie dwa tygodnie treningów. Jak oceniasz dyspozycję zespołu? Rzeczywiście czuć, że z dnia na dzień jest coraz lepiej?

Hieronim Zoch: Nie jest łatwo tak szybko zbudować wszystko w tak krótkim czasie, ale idzie to w dobrym kierunku i jesteśmy pozytywnie nastawieni. Dokładnie tak. Im więcej przebywamy ze sobą na treningu tym bardziej się rozumiemy i czujemy grę. Może jeszcze tego tak nie widać podczas sparingów, ale jesteśmy dopiero w połowie przygotowań i te obciążenia są ciężkie, więc za dwa tygodnie powinniśmy być bardzo dobrze przygotowani.

Redakcja: Ze starej drużyny zostało jedynie 6 zawodników. Przyszło za to już 10 nowych piłkarzy. Jest to na pewno dość nietypowa sytuacja. Jak wygląda atmosfera w zespole? 

Hieronim Zoch: Rok temu również przyszło bodajże 8 zawodników i szybko udało się stworzyć dobry zespół i atmosferę. Myślę, że teraz będzie podobnie.

Redakcja: Drużyna została mocno odmłodzona. Doszło do tego, że to Ty, pomimo 26 lat, jesteś najstarszym zawodnikiem. Nie obawiasz się, że w lidze zabraknie nam trochę doświadczenia?

Hieronim Zoch: Wiedziałem, że kiedyś nadejdzie taki moment, że będę najstarszy w drużynie, ale nie sądziłem, iż będzie to tak wcześnie (śmiech). Racja, mamy młody zespół, ale taki, który jest głodny gry i sukcesów. Wierzę w ten zespół i wierzę w to, że osiągniemy dobry wynik.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media