OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
H. Zoch: Za piękną grę punktów nie dają
7 maja 2017, 13:36

Hieronim Zoch o meczu w Grudziądzu, nieskutecznej grze biało-niebieskich i szansach na awans do Lotto Ekstraklasy.

Redakcja: W Grudziądzu zachowałeś czyste konto, ale ten remis jest chyba poniżej waszych oczekiwań. Mieliście sporo sytuacji do zdobycia gola, ale niestety zawodziła skuteczność. Żałujecie straconych punktów?

Hieronim Zoch: To prawda po raz kolejny udało się zachować czyste konto, co bardzo cieszy, ale za to skuteczność niestety ostatnio zawodzi i to jest duży problem. Jeżeli chcemy walczyć o awans, to musimy takie sytuacje wykorzystywać. Żałujemy bardzo, bo byliśmy zespołem lepszym, zdominowaliśmy rywala praktycznie przez cały mecz. Sytuacji było wiele, ale bramka jak zaczarowana.

Redakcja: Praktycznie co tydzień jesteśmy lepszym zespołem, ale często gubimy punkty. Uważasz, że w końcu uda się nam przełamać i zaczniemy wygrywać?

Hieronim Zoch: Za piękna grę niestety punktów nie dostajemy i to boli. Przyjeżdżają do nas drużyny, zrobią „pół akcji”, trochę przypadku i strzelają bramkę, po której wywożą 3 punkty z Suwałk. Myślę, że uda nam się przełamać i teraz będziemy już tylko wygrywać.

Redakcja: Pomimo mało korzystnego wyniku z Olimpią dalej mamy szansę na awans do Lotto Ekstraklasy. Wierzysz, że w czerwcu będziemy jeszcze świętowali?

Hieronim Zoch: Wszyscy w to wierzymy! Zarobimy wszystko, aby w czerwcu móc świętować!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media