OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Inauguracja pod znakiem zapytania
25 lutego 2011, 00:02

Inauguracja wiosennej rundy II ligi z poślizgiem? To bardzo prawdopodobne. Piłkarze suwalskich Wigier mają zagrać 5 marca w Nadarzynie z tamtejszym GLKS-em, jednak wieści z Mazowsza nie są optymistyczne. Murawa jest tak zmrożona, że trudno spodziewać się, aby była gotowa na przyjęcie piłkarzy.Czekając na wieści dotyczące tego meczu, suwalczanie rozegrają kolejny sparing. We wtorek zmierzą się w litewskim Mariampolu ze Spartą Augustów. Początek tego meczu o 11.00 naszego czasu.Trenera Wigier Marka Witkowskiego najbardziej martwi kolejna kontuzja w zespole. Tym razem doznał jej Michał Danilczyk. Piłkarz przechodzi dziś w Warszawie badania, które odpowiedzą na pytanie jak poważny jest uraz jego kolana.

Inauguracja wiosennej rundy II ligi z poślizgiem? To bardzo prawdopodobne. Piłkarze suwalskich Wigier mają zagrać 5 marca w Nadarzynie z tamtejszym GLKS-em, jednak wieści z Mazowsza nie są optymistyczne. Murawa jest tak zmrożona, że trudno spodziewać się, aby była gotowa na przyjęcie piłkarzy.
Czekając na wieści dotyczące tego meczu, suwalczanie rozegrają kolejny sparing. We wtorek zmierzą się w litewskim Mariampolu ze Spartą Augustów. Początek tego meczu o 11.00 naszego czasu.
Trenera Wigier Marka Witkowskiego najbardziej martwi kolejna kontuzja w zespole. Tym razem doznał jej Michał Danilczyk. Piłkarz przechodzi dziś w Warszawie badania, które odpowiedzą na pytanie jak poważny jest uraz jego kolana.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media