OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Jacek Zieliński Dyrektorem Sportowym Wigier
2 kwietnia 2014, 12:39

Jacek Zieliński został Dyrektorem Sportowym suwalskich Wigier.  

Jacek Zieliński został Dyrektorem Sportowym suwalskich Wigier. Były obrońca Legii Warszawa oraz 60-krotny reprezentant Polski, a następnie  trener  Legii Warszawa, Korony Kielce, Lechii Gdańsk oraz Reprezentacji Polski U-20 od 2. kwietnia sprawdzi się w nowej roli.

 „Jacek Zieliński to człowiek, który od lat ma Suwałki głęboko w sercu. Przy okazji wielu akcji charytatywnych, które organizowaliśmy zawsze można było na niego liczyć. Naszą wieloletnią znajomość chcielibyśmy przekuć w coś co przyniesie korzyść Wigrom i całej suwalskiej piłce” – powiedział Dariusz Mazur Prezes SKS Wigry Suwałki

 „W dalszym ciągu jestem trenerem i z tym zawodem wiążę swoją przyszłość, jednak jestem przekonany że dzieki współpracy z Wigrami zyskam nowe doświadczenia, które pozwolą mi jeszcze inaczej spojrzeć na futbol, a to w przyszłości na pewno zaprocentuje. 

Do obowiązków nowego Dyrektora Sportowego będzie należała m.in. koordynacja procesu szkoleniowego w obrębie Klubu i Akademii Piłkarskiej, stworzenie sieci skautingu, wytyczenie i realizacja nowych kierunków rozwoju klubu zarówno jeśli chodzi o pion sportowy jak i organizacyjny. Jacek Zieliński nie będzie członkiem sztabu szkoleniowego I zespołu Suwalskich Wigier, jego praca ma skupić się na aspektach, które przyniosą korzyść klubowi również w dłuższej perspektywie czasu.

„Zdajemy sobię sprawę, iż Jacek jest i będzie przede wszystkim szoleniowcem jednakże jestem przekonany, że doświadczenie Jacka przyniesie wymierne korzyści dla bieżącego i przyszłego funkcjonowania Klubu. Decyzję tą podjęliśmy z myślą o przyszłości i długofalowym rozwoju Klubu” – zakończył Dariusz Mazur.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media