OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Jadwiga Olbryś nie żyje
5 lipca 2019, 12:13

Dzisiaj rano po ciężkiej walce z chorobą odeszła Wiceprezes Wigier Suwałki S.A. Jadwiga Olbryś.

Jadwiga Olbryś urodziła się w 1957 roku , w 1980 r.  ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczęła pracę w Urzędzie Miejskim w Suwałkach i przez 38 lat przeszła wszystkie szczeble kariery. 

Zajmowała się nadzorem i sprawami sportu, współzawodnictwa szkolnego, realizowała system przyznawania stypendiów, nagród indywidualnych i zespołowych, wyróżnień za wyniki sportowe w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym,  Tworzyła plany i koncepcje, zmierzające do  stwarzania  idealnych warunków do rozwoju sportu w mieście, zarówno amatorskiego, jak i  wyczynowego.

Jadwiga Olbryś ledwie rok temu przeszła na emeryturę. Ani myślała jednak odpoczywać. Na kolejną kadencję włączyła się w prace Rady Sportu, zaangażowała się w działalność Wigier Suwałki. Pełniła funkcję Wiceprezes Zarządu.

Miesiąc temu, przed ostatnim, transmitowanym w telewizji meczem poprzedniego sezonu, w którym Wigry cudem utrzymały się w I lidze, piłkarze mieli na sobie koszulki z napisem „Jadwiga jesteśmy z Tobą”. W następnych sezonach Jadwiga Olbryś już z góry będzie kibicowała wszystkim suwalskim sportowcom.

Jadwiga na zawsze pozostanie w naszych sercach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media