OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Janusz Bucholc w Vetrze Wilno
7 lipca 2009, 10:15

Były zawodnik Wigier Suwałki, Janusz Bucholc podpisał roczny kontrakt z wiceliderem litewskiej ekstraklasy Vetrą Wilno. 24-letni prawy obrońca ma za sobą występy w takich klubach jak Wigry Suwałki,  Lech Poznań, Kotwica Kołobrzeg, Ruch Wysokie Mazowieckie, Polonia II Warszawa oraz Stomil Olsztyn.

 

Vetra Wilno to czołowy zespół litewskiej ekstraklasy, który regularnie występuje w Europejskich Pucharach. Do tej pory największymi sukcesami Vetry było wyeliminowanie w 2003 roku w II rundzie Pucharu Intertoto szkockiego Hibernian F.C. oraz w 2007 roku Legii Warszawa.
– To dla mnie bardzo ważny moment, przez najbliższy sezon będę występował w litewskiej ekstraklasie w klubie, który co roku walczy o mistrzostwo Litwy, będę miał również szanse zadebiutować w Europejskich Pucharach –
mówi Janusz Bucholc.
– Dziwi minie, że Janusz nie otrzymał żadnej ciekawej  propozycji z polskiej ekstraklasy, to bardzo utalentowany i już doświadczony obrońca. Na boisku można mu w pełni zaufać. Bardzo cieszymy się, że  już za kilka dni dołączy do naszej drużyny. Będzie dla nas dużym wzmocnieniem i od razu zostanie  zgłoszony do rozgrywek Ligii Europejskiej – dodaje Prezes Vetry Wilno Romas Stasauskas.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media