OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Jurkowski: Damy z siebie wszystko
21 lipca 2017, 17:41

Nowy kapitan Wigier – Adrian Jurkowski o tym jak trafił do Suwałk, o młodości w zespole oraz nadchodzącym meczu Pucharu Polski.

– Jestem bardzo zadowolony z tego, że jestem w Suwałkach. Klub jest na prawdę bardzo dobrze zorganizowany, ciężko jest się do czegoś przyczepić. Z nieceirpliwością czekam już na początek nowego sezonu – mówi Adrian Jurkowski.

– Miałem jeszcze pół roku kontraktu z Sandecją, ale wiedziałem, że dla mnie najważniejsza będzie gra, dlatego też przeniosłem się do Suwałk. Optymistycznie patrze na ten sezon.

– Nie da się ukryć, że nie jest to łatwa sytuacja, bo zespół budowany jest od nowa. Poznajemy się nawzajem, ale z dnia na dzień wygląda to już coraz lepiej. Nie możemy doczekać się meczu pucharowego.

– Mam nadzieję, że młodość będzie naszym atutem. Wielu chłopaków ma jeszcze coś do udowodnienia. Wszystko zweryfikuje boisko. Nie ma co porównywać tego zespołu, do zeszłorocznego. Mimo tego będziemy się starali osiągnąć przynajmniej tak samo dobry wynik, jak drużyna w zeszłym sezonie.

– Na pewno w Bełchatowie damy z siebie wszystko i postaramy się wygrać, bo chcielibyśmy w tym Pucharze Polski występować jak najdłużej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media