OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kaczmarek: Widzę progres w naszej grze
25 stycznia 2015, 08:23

Zapraszamy do przeczytania krótkiej rozmowy z trenerem Wigier Zbigniewem Kaczmarkiem po sobotnim sparingu z Utenisem Utena.

Za nami kolejny zwycięski sparing, jak ocenia Pan ten zwycięski mecz z Utenisem?

Jest to kolejny tydzień, który poświęciliśmy na ciężką pracę i było to widać w dzisiejszym spotkaniu. Popełnialiśmy dużo błędów technicznych, które wynikały z tego, że zawodnicy są zmęczeni. Było sporo słabszych momentów w naszej grze, ale chłopcy starali się realizować założenia i to jest dla mnie najważniejsze. Oceniam ten sparing pozytywnie, bo było to kolejne zwycięstwo. Utenis był dobrym, walczącym sparingpartnerem. Jestem zadowolony, bo widzę progres w naszej grze. 

W dzisiejszym sparingu wystąpiło dwóch testowanych piłkarzy Robert Hirsz oraz Bartosz Żurek, który dojechał w ostatniej chwili. Czy wiadomo już jaka przeszłość czeka tych zawodników?

Hirsz zagrał dzisiaj słabiej niż w meczu z Atlantasem, ale jest to chłopak, którego widziałem przez cały tydzień w treningu i myślę, że w ciągu dwóch dni podejmiemy decyzję odnośnie jego gry. Jeżeli chodzi o Żurka to będę przyglądał mu się jeszcze w tym tygodniu. Liczę na to, że ten piłkarz pokaże nam więcej i zasłuży na angaż.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media