OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kądzior: To będzie szczególny mecz
31 sierpnia 2017, 16:09

Tuż przed niedzielnymi obchodami 70-lecia Wigier porozmawialiśmy chwilę z Damianem Kądziorem.

– Na pewno będzie to dla mnie szczególne spotkanie, bo zagram przeciwko mojemu byłemu klubowi, któremu bardzo dużo zawdzięczam. Cieszę się, że mam taką okazję – powiedział nam Damian Kądzior, który latem przeszedł z Wigier do Górnika.

Niedosyt pozostał

– Fajnie, że podczas mojego pobytu w Suwałkach udało się osiągnąć dobry wynik, ale do dziś żałuję tego półfinału z Arką Gdynia. Mogliśmy ugrać jeszcze więcej. Dobrze wspominam ten pobyt w Wigrach również pod względem indywidualnym, bo podczas tego okresu zostałem doceniony i wybrany najlepszym piłkarzem 1 ligi.

Wigry ścieżką do Lotto Ekstraklasy

– Bardzo dziękuje za te półtora roku w Wigrach przede wszystkim Prezesowi Mazurowi, ale także wszystkim Pracownikom Klubu, Trenerom, chłopakom, z którymi miałem przyjemność grać i się rozwijać oraz kibicom. To dzięki pobytowi w Wigrach trafiłem do Lotto Ekstraklasy i cieszę się, że obie strony miały korzyść z mojego pobytu w Suwałkach.

Widzimy się w niedziele

– Wszystkich  serdecznie zapraszam na niedzielne spotkanie. Jest to ważne wydarzenie dla Klubu. Ja na pewno cieszę się, że znów będę mógł zagrać na Zarzeczu. Do zobaczenia!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media