OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kamil Zapolnik w GKS-ie Tychy
6 lipca 2017, 13:33

Klub porozumiał się z GKS-em Tychy w sprawie transferu definitywnego napastnika biało-niebieskich – Kamila Zapolnika.

Zapolnik pożegnał się już dzisiaj z Zarządem Klubu, trenerami oraz kolegami z drużyny. Jutro uda się do Tychów, a w sobotę pojedzie z nowym zespołem na obóz.

– Chciałbym podziękować wszystkim w klubie. Pobyt w Wigrach oceniam jako bardzo pozytywny czas. Myślę, że rozwinąłem się tutaj jako zawodnik. Były chwile trudne, ale w pamięci zostaną te wspaniałe, jak chociażby ostatni sezon i występy w Pucharze Polski. Jeszcze raz dziękuje wszystkim, z którymi miałem okazję tu pracować – powiedział Kamil Zapolnik, tuż przed wyjazdem ze stadionu.

Kamil do Wigier trafił zimą 2015 roku z Olimpii Zambrów. W sumie w biało-niebieskich barwach napastnik rozegrał 60 oficjalnych spotkań, w których zdobył 20 bramek. Został także królem strzelców minionej edycji Pucharu Polski.

– Na pewno szkoda, że Kamil nie będzie już grał w Wigrach, ale takie jest życie. Oferta GKS-u Tychy była nie do odrzucenia, a zawodnik bardzo chciał zmienić barwy klubowe. Środki uzyskane z transferu przeznaczone zostaną na wzmocnienie siły ofensywnej Wigier – mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.

Dzięki za wszystko „Zapol”! Życzymy powodzenia w dalszej karierze! 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media