OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kibice Wigier dla Wiktorii
5 lutego 2016, 13:01

Z pomocą trzyletniej Wiktorii ruszają także kibice. W sobotę w hali ZS 6 w Suwałkach odbędzie się charytatywny turniej piłkarski.

Charytatywny turniej piłkarski ,, Kibice Wigier dla Wiktorii” odbędzie się w sobotę (6 lutego) w hali Zespołu Szkół nr 6 przy ul. Sikorskiego w Suwałkach. Zgłosiło się aż 15 drużyn z Suwałk, Olecka i Kętrzyna. Początek imprezy o 11.00.

– Dochód z wpisowego i wszystkie inne zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie trzyletniej Wiktorii – siostry zawodnika Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Podczas turnieju będzie można wylicytować pamiątki Wigier, w tym koszulkę meczową oraz piłkę z autografami pierwszoligowych piłkarzy- mówi Łukasz Jutkiewicz, organizator turnieju.

Trzyletnia Wiktoria Mejcz tuż przed świętami Bożego Narodzenia zdiagnozowano u niej bardzo poważną chorobę – neuroblastomę czwartego stopnia, czyli rozsiany nowotwór atakujący komórki nerwowe. Pilnie potrzebne jest długie, skomplikowane i niestety drogie leczenie. Jego koszt szacuje się na około 200 tysięcy złotych.

W Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki trenuje brat dziewczynki- Sebastian. Suwalski klub ruszył już z pomocą Wiktorii. W minioną środę Akademia Piłkarska Wigry była gospodarzem charytatywnego turnieju dla Wiktorii, podczas którego zebrano 2,3 tys. zł. Uruchomiła też specjalne konto na które można wpłacać datki. Do tej pory wpłynęło na nie, z wpłatą z turnieju, 21 623 złotych. Akcję można też wspomóc licytując wystawione w internecie cenne pamiątki sportowe. Szczegóły są tutaj:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=42464018

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie dziewczynki.

Uprzejmie prosimy o pomoc dla dziewczynki. Liczy się każda złotówka. Wiktorii można pomóc wpłacając pieniądze na konto:

POMOC DLA WIKTORII

Fundacja Akademia Piłkarska Wigry Suwałki

ul. Wojska Polskiego 2

16-400 Suwałki

84 9367 0007 0010 0050 0920 0002

Bank Spółdzielczy Rutka Tartak

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media