OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kierunek Bytów
10 marca 2016, 15:21

Przed pierwszym w tym roku ligowym meczem wyjazdowym piłkarze wyciągnęli wnioski, są zmobilizowani i gotowi do gry.

Piłkarze Wigier są już gotowi na pierwszą w tym roku potyczkę wyjazdową. W sobotę o 16.00 ich przeciwnikiem będzie zajmujący dziewiąte miejsce w tabeli Drutex- Bytovia Bytów. Mecze z tym rywalem obfitują w dużo goli. Ostatnie dwie konfrontacje Wigier z zespołem z Bytowa, ligowa i towarzyska, zakończyły się remisami 2:2.

– Na mecz wyjedziemy w piątek tuż po rozpoczynającym się o 9.30 treningu, a nocować będziemy około 30 kilometrów od Bytowa- mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny Wigier. – Zawodnicy wyciągnęli wnioski z piątkowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec, na treningach nikogo nie trzeba mobilizować. Nastroje są dobre, bojowe, wiemy o co gramy- dodaje.

W tym sezonie Wigry zdecydowanie lepiej czują się na wyjazdach. Poza własnym stadionie suwalczanie wygrali pięć spotkań, zanotowali dwa remisy i ponieśli trzy porażki. Mają także korzystny stosunek bramek 13-8.

Na minimalnym plusie u siebie jest też drużyna z Bytowa, która zanotowała przed własną publicznością trzy wygrane, pięć remisów i dwie porażki. W tym przypadku stosunek bramek jest jednak trochę gorszy, 15-17.

Arbitrem sobotniego spotkania będzie Piotr Idzik z Poznania, który w tym sezonie sędziował już Wigrom w wygranym 3:1 wyjazdowym meczu z Rozwojem Katowice.

 

foto:drutexbytovia.pl

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media