OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kolejna nagroda Fair Play dla Wigier
2 lipca 2010, 08:50

Dziś w warszawskim hotelu Sheraton Sekretarz Zarządu Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” Jan Sztukowski odebrał z rąk prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Laty puchar Fair Play za zajęcie drugiego miejsca w tej klasyfikacji wśród klubów II ligi gr. wschodniej. Suwalczan nieznacznie wyprzedził tylko LKS Bruk-Bet Nieciecza. W grupie zachodniej II ligi najlepszy był ruch Radzionków, a w I lidze Widzew Łódź. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku „biało-niebiescy” zajęli pierwsze miejsce, ale druga pozycja to i tak bardzo dobre osiągnięcie oraz sukces piłkarzy, kibiców, pracowników klubu i organizatorów meczów II ligi w Suwałkach. Nagrody Fair Play wręczono juz po raz dziesiąty. Specjalna klasyfikację w tym konkursie prowadzi na podstawie raportów delegatów Wydział ds. Bezpieczeństwa PZPN. Pod uwagę brana jest organizacja meczów (bezpieczeństwo), zachowanie kibiców oraz piłkarzy.

Dziś w warszawskim hotelu Sheraton Sekretarz Zarządu Suwalskiego Klubu Sportowego „Wigry” Jan Sztukowski odebrał z rąk prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegorz Laty puchar Fair Play za zajęcie drugiego miejsca w tej klasyfikacji wśród klubów II ligi gr. wschodniej. Suwalczan nieznacznie wyprzedził tylko LKS Bruk-Bet Nieciecza. W grupie zachodniej II ligi najlepszy był ruch Radzionków, a w I lidze Widzew Łódź. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku „biało-niebiescy” zajęli pierwsze miejsce, ale druga pozycja to i tak bardzo dobre osiągnięcie oraz sukces piłkarzy, kibiców, pracowników klubu i organizatorów meczów II ligi w Suwałkach.
Nagrody Fair Play wręczono juz po raz dziesiąty. Specjalna klasyfikację w tym konkursie prowadzi na podstawie raportów delegatów Wydział ds. Bezpieczeństwa PZPN. Pod uwagę brana jest organizacja meczów (bezpieczeństwo), zachowanie kibiców oraz piłkarzy.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media