Kolejne sparingowe zwycięstwo
12 lipca 2014, 20:26

Trzecie zwycięstwo w swoim czwartym sparingu odnieśli dziś podopieczni Zbigniewa Kaczmarka, pokonując 1:0 wicelidera litewskiej A-Lygi – FK Trakai.

Biało-niebiescy przez całe spotkanie zdecydowanie przeważali, utrzymywali się więcej przy piłce i mieli więcej okazji do zdobycia bramki. Zawiodła jedynie skuteczność, bowiem do 85 minuty, kiedy to bramkę na wagę zwycięstwa zdobył strzałem z 20 metrów Jakub Bartkowski, Wigry powinny już wygrywać. W pierwszej połowie najpierw sytuacje miał Radzio, ale piłka po jego strzale uderzyła w poprzeczkę, a w 44 minucie uderzenie Davida Makaradze minimalnie minęło bramkę gości. W drugiej odsłonie blisko szczęścia byli Tomasz Tuttas i Aleksandar Atanacković.

Wigry Suwałki 1:0 (0:0) FK Trakai

Bramka: 85′ Bartkowski

Wigry: Zoch (46′ Salik) – Wasilewski (46′ Bartkowski), Wenger (60′ Drągowski), Widejko (46′ Bogusz), Drągowski (30′ Wichtowski), Makaradze (46′ Żebrowski), Michałowski (46′ Atanacković), Bujalski (46′ Tarnowski), Biel (46′ Mackiewicz), Radzio (46′ Lauryn), Karłowicz (46′ Tuttas).