OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kolejny raz do Otwocka
11 maja 2010, 06:14

Jutro drugoligowi piłkarze nadrabiają zaległości, rozegrają bowiem mecze 25. kolejki, która nie odbyła się w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) ze względu na katastrofę samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Przypomnijmy, że piłkarze Wigier 10 kwietnia byli już w Otwocku, ale mecz z tamtejszym Startem z wiadomych przyczyn nie odbył się. Suwalczanie podbudowani ostatnim zwycięstwem w Piotrkowie Trybunalskim (2:1) pojadą do Otwocka sprawić niespodziankę i postaraja się przywieźć komplet punktów.Nasz serwis przeprowadzi skróconą tekstową relację LIVE (tylko wynik), relację WIGRY LIVE SMS oraz transmisję radiową za pośrednictwem radia www.estacjafm.pl. Początek o godz. 17:00.

Do Otwocka pojedzie nieco uszczuplona siedemnastoosobowa kadra. Zabraknie dwóch zawodników, którzy muszą pauzować za czwarte żółte kartki, czyli Tomasza Bajko i Daniela Ołowniuka. Prawego obrońcę Wigier zastąpi prawdopodobnie Przemysław Makarewicz, a jego miejsce w środku obok Marcina Rogozińskiego zajmie Przemysław Łapiński.
Start w ostatnich dwóch meczach nie zachwycił. Przegrał 0:2 w Rzeszowie z Resovią i ostatnio bezbramkowo zremisował u siebie z Olimpią Elbląg. Byli to jednak bardzo wymagający rywale i należy spodziewać się bardzo trudnego meczu w Otwocku.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media