OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Komentarze po pierwszym sparingu
9 lipca 2011, 09:51

Rozegrany wczoraj w Mariampolu sparing pomiędzy drużyną Wigier a ekipą litewskiej ekstraklasy Tauras Taurogi został oceniony pozytywnie przez trenera suwalczan. Wczorajsze spotkanie było pierwszym sparingiem Wigier przed nowym sezonem, które pokazało mocne i słabe punkty naszej drużyny.- Jestem zadowolony z meczu z Tauras Taurogi, przede wszystkim z zaangażowania, jakie wszyscy moi zawodnicy pokazali w sparingu – mówi trener Wigier Donatas Vencevicius. „Jesteśmy po dwóch tygodniach ciężkich treningów, najważniejsze, że obyło się bez kontuzji. Nie wszystkie założenia taktyczne zostały zrealizowane tak, jak bym tego oczekiwał, dlatego czeka nas jeszcze dużo pracy, aby zespół prezentował się tak jak to sobie wyobrażam” – dodaje trener suwalczan.W podobnym tonie wypowiada się Tomasz Bajko, obrońca Wigier. „Mecz był wyrównany, każda z drużyn miała swoje okazje do zdobycia bramek. Wydaje mi się, że lepsza w naszym wykonaniu była pierwsza połowa. To dopiero pierwszy sparing, jest kilka nowych twarzy w drużynie, dlatego potrzebujemy trochę czasu aby zgrać zespół. Myślę, że z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej” mówi Tomasz Bajko. Obrońca Wigier dodaje, „że wynik spotkania jak i przebieg gry należy ocenić pozytywnie, gdyż przeciwnik to drużyna walcząca o awans do Ligi Europejskiej”. Po spotkaniu rozegranym w Mariampolu trener Donatas Vencevicius zrezygnował z usług Gediminasa Krusy, który żegna się z Wigrami. Krusa występował w suwalskim klubie od lutego tego roku. W barwach Wigier rozegrał dwanaście spotkań. Dziękujemy zawodnikowi za zaangażowanie i wszystko, co wniósł do zespołu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Rozegrany wczoraj w Mariampolu sparing pomiędzy drużyną Wigier a ekipą litewskiej ekstraklasy Tauras Taurogi został oceniony pozytywnie przez trenera suwalczan. Wczorajsze spotkanie było pierwszym sparingiem Wigier przed nowym sezonem, które pokazało mocne i słabe punkty naszej drużyny.

– Jestem zadowolony z meczu z Tauras Taurogi, przede wszystkim z zaangażowania, jakie wszyscy moi zawodnicy pokazali w sparingu – mówi trener Wigier Donatas Vencevicius. „Jesteśmy po dwóch tygodniach ciężkich treningów, najważniejsze, że obyło się bez kontuzji. Nie wszystkie założenia taktyczne zostały zrealizowane tak, jak bym tego oczekiwał, dlatego czeka nas jeszcze dużo pracy, aby zespół prezentował się tak jak to sobie wyobrażam” – dodaje trener suwalczan.

W podobnym tonie wypowiada się Tomasz Bajko, obrońca Wigier. „Mecz był wyrównany, każda z drużyn miała swoje okazje do zdobycia bramek. Wydaje mi się, że lepsza w naszym wykonaniu była pierwsza połowa. To dopiero pierwszy sparing, jest kilka nowych twarzy w drużynie, dlatego potrzebujemy trochę czasu aby zgrać zespół. Myślę, że z każdym kolejnym meczem nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej” mówi Tomasz Bajko. Obrońca Wigier dodaje, „że wynik spotkania jak i przebieg gry należy ocenić pozytywnie, gdyż przeciwnik to drużyna walcząca o awans do Ligi Europejskiej”.

Po spotkaniu rozegranym w Mariampolu trener Donatas Vencevicius zrezygnował z usług Gediminasa Krusy, który żegna się z Wigrami. Krusa występował w suwalskim klubie od lutego tego roku. W barwach Wigier rozegrał dwanaście spotkań. Dziękujemy zawodnikowi za zaangażowanie i wszystko, co wniósł do zespołu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media