OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Komfort przed ważnym meczem
14 kwietnia 2016, 13:09

Do dyspozycji trenera Wigier są wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry. Na mecz w Suwałkach można pojechać bezpłatnym autobusem PGK.

W sobotę o 18.30 mecz Wigry Suwałki- Pogoń Siedlce. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Oba zespoły wygrały swoje ostatnie mecze i oba walczą o oddalenie się od strefy spadkowej.

– Widać, że po wygranej w Chojnicach, piłkarze nabrali pewności siebie. Te trzy punkty były nam wszystkim potrzebne jak powietrze. Na treningach wyczuwa się dużo lepszą atmosferę i wiekszy luz psychiczny, ktorego tak potrzebowaliśmy- mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny. Dodaje, że trener będzie ma do dyspozycji wszyskich graczy z szerokiej kadry.

Du dyspozycji Dominika Nowaka będą już pauzujący ostatnio za kartki Tomasz Jarzębowski i Maciej Wichtowski, a nawet kontuzjowany przez ostatnie pół roku Maksims Rafalskis.

Wiadomo już, że arbitrem sobotniego spotkania będzie Mariusz Korpalski z Torunia. Sędziował on mecz Wigry- Rozwój, zakończony wygraną suwalczan 4:0. To do tej pory jedyne domowe zwycięstwo suwalczan w tym sezonie.

Bilety na mecz Wigier z Pogonią Siedlce, który rozpocznie się w sobotę (16 kwietnia) o 18.30 na stadionie przy ulicy Zarzecze w Suwałkach można już kupować w klubowym sklepiku Wigier w centrum handlowo-rozrywkowym Suwałki Plaza. W dniu meczu wejściówki będą dostępne w kasach stadionu przy ul. Zarzecze od 16.30 do zakończenia pierwszej połowy.

Przypominamy, że na mecz można dojechać bezpłatnym autobusem PGK. Wyruszy on w sobotę o 17.40 z przystanku PGK na ulicy Nowomiejskiej. Trasa : Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Noniewicza – Wigierska- stadion. Po meczu zapewniony jest też transport poworotny. Zapraszamy !

Przed meczem z Pogonią Siedlce portal suwalki24.pl rozmawiał z trenerem Wigier Dominikiem Nowakiem i pomocnikiem Wigier Damianem Kądziorem:

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media