OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Komunikat. Kibice na meczu z GKS Bełchatów
24 czerwca 2020, 15:52

Od czwartku do soboty będzie można kupić bilety na niedzielny mecz Fortuna 1 Liga. Zgodnie z wytycznymi PZPN na trybunach będzie mogło zasiąść 766 kibiców.

Do zakupy biletu na mecz z GKS Bełchatów zapraszamy od czwartku do soboty. W dniu meczu kasy będą zamknięte.  Kasa od ulicy Zarzecze będzie czynna w czwartek i piątek w godzinach 11:00 – 15:00. W sobotę kasa będzie czynna w godzinach 12:00 – 15:00. Ilość biletów jest ograniczona! Bilety dostępne jedynie na trybunę zachodnią (starą).

Wstęp na mecz mają posiadacze karnetów (za okazaniem). W zawiązku z zachowaniem odpowiedniej odległości na trybunach pomiędzy kibicami numer miejsca z karnetu nie będzie obowiązywał. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na trybunach, posiadaczy karnetów z sektorów A3 i B3 (trybuna wschodnia – nowa) prosimy o zajmowanie miejsc na trybunie zachodniej (starej) od ulicy Grunwaldzkiej.

Odległość pomiędzy pojedynczymi osobami na trybunach to 3 puste siedzenia!. Rodziny mogą zajmować miejsca obok siebie (osoby siedzące obok muszą zachować odstęp 3 pustych siedzeń).

Przypominamy że podczas meczów Fortuna 1 Liga obowiązuje bezwzględny obowiązek noszenia maseczek i zachowanie dystansu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media