OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Konferencja prasowa Wigier
4 sierpnia 2020, 17:49

Pełny zapis wtorkowej (04.08) konferencji prasowej z udziałem przedstawiciel suwalskich Wigier oraz firmy Vitasport.

W spotkaniu z mediami udział wzięli: prezes Vitasport – Artur Biernacki oraz odpowiedzialny za marketing w firmie Łukasz Strachota, a także Dariusz Mazur, prezes Wigry Suwałki S.A. i trener Biało-Niebieskich Dawid Szulczek.

Głównym tematem było podpisanie trzyletniej umowy pomiędzy Wigrami Suwałki a Firmą Vitasport, oficjalnym przedstawicielem marki Lotto w Polsce. VitaSport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Firma silną pozycję na rynku wypracowała dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu. Firma jest partnerem technicznym wielu klubów, w tym reprezentacji Polski w AMP Futbolu. Jest też właścicielem jednego z największych sportowych sklepów internetowych w Polsce – vitasport.pl. W ofercie posiada blisko 5000 produktów, renomowanych światowych marek, między innymi: nike, adidas, puma czy hummel. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Lotto na Polskę, Łotwę, Litwę i Estonię. Teraz przedstawiciel marki LOTTO w Polsce rozpoczyna współpracę również z naszą drużyną.

Tak więc po raz pierwszy w historii naszego Klubu posiadać będziemy koszulkę dedykowaną. O jej wyglądzie zadecydują sami Kibice – jeszcze w tym tygodniu ogłosimy bowiem konkurs na projekt koszulki. Ważne, aby  pojawiły się na niej symbole związane z naszym miastem i klubem oraz Biało-Niebieskie barwy. Z konferencji dowiecie się również, że Firma Stollar będzie naszym sponsorem w nadchodzącym sezonie, z czego bardzo się cieszymy i o o czym wkrótce szerzej poinformujemy. Kolejną bardzo dobrą informacją jest powrót do Suwałk  po półtorarocznej przerwie bramkarza Hieronima Zocha! 

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media