OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
KONKURS – Typujemy rywala Pucharu
27 sierpnia 2010, 10:09

Wytypuj pucharowego rywala Wigier! Czekając na wynik wtorkowego losowania par 1/16 piłkarskiego Pucharu Polski, zapraszamy Was do udziału w specjalnej zabawie, w której wygrać można oryginalną koszulkę meczową Wigier oraz inne ciekawe nagrody. Kogo los przydzieli Wigrom w II rundzie PP ? Jaki zespół chcielibyście zobaczyć w Suwałkach? Czekamy na Wasze odpowiedzi! Podaj nazwę wymarzonego rywala Wigier w II rundzie Pucharu Polski i krótko uzasadnij, dlaczego właśnie ten zespół byłby najlepszym przeciwnikiem? Odpowiedzi należy wysyłać na adres redakcji  lub skorzystać z formularza w zakładce KONTAKT. Na Wasze typy czekamy do wtorku, 31 sierpnia, do godziny 8.00. Rozstrzygnięcie konkursu jeszcze tego samego dnia. Nagrody zostaną rozlosowane wśród autorów trafionych typów.

Na rozgrzewkę, poprosiliśmy o typy piłkarzy i osoby będące bardzo blisko naszego klubu. Oto ich propozycje:

Karol Salik, bramkarz Wigier – Lech Poznań – To aktualny Mistrz Polski i jedyny obecnie nasz uczestnik europejskich rozgrywek.

Daniel Ołowniuk, napastnik Wigier – Polonia Warszawa, bo jest liderem ekstraklasy i prowadzi ją były piłkarz światowej klasy Jose Maria Bakero.

Sebastian Radzio, pomocnik Wigier – Piast Gliwice, bo to rywal w naszym zasięgu i moglibyśmy awansować do najlepszej „16” tegorocznych rozgrywek pucharowych.

Jerzy Rosowski, masażysta Wigier – Legia Warszawa. Byłem uczestnikiem pamiętnego meczu pucharowego z Legią, który odbył się w Suwałkach ponad 30 lat temu. Wtedy straciliśmy decydującego gola w ostatnich sekundach meczu, może tym razem szczęście uśmiechnęłoby się do nas.

Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu – Legia Warszawa. Mam w tym klubie przyjaciół. Zresztą gra z taką firmą w oficjalnych rozgrywkach to ogromny splendor.

Jadwiga Olbryś, Urząd Miasta w Suwałkach- Wisła Kraków, bo to znakomity klub w którym gra wychowanek suwalskich Wigier Patryk Małecki.

Marcin Rogoziński, obrońca Wigier – Ruch Chorzów, bo dostałem jako piłkarz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski prawdziwe lanie od tego klubu, a trzy gole strzelił wtedy dla ,,niebieskich” Grażvydas Mikulenas. Teraz ,,Miki” gra w mojej drużynie i moglibyśmy sprawić niespodziankę.

Tomasz Bajko, obrońca Wigier – Arka Gdynia. Byłem tam na testach i chętnie w bezpośrednim pojedynku udowodniłbym, iż za wcześnie ze mnie zrezygnowano.

Paweł Pianka, pomocnik Wigier – Lech Poznań, bo to mistrz Polski.

Grażvydas Mikulenas, napastnik Wigier – Ruch Chorzów. Grałem w tym klubie zdobywając awans do ekstraklasy, teraz chciałbym się przyczynić do wyeliminowania chorzowian z Pucharu Polski.

Marek Witkowski, trener Wigier – Legia Warszawa, bo nie mają szczęścia w rozgrywkach Pucharu Polski.

Jan Adamczewski, kierownik suwalskiej drużyny – Polonia Warszawa, bo jak spadać, to z wysokiego konia.

Marek Buczyński, zastępca Prezydenta Suwałk – Legia Warszawa, bo pamiętam mecz w 1979 roku. Mam nadzieję, że tamta atmosfera i emocję w tym roku się powtórzą.

Czekamy na Twoją propozycję!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media