OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kup bilet na mecz z Rakowem!
18 września 2017, 11:19

Ruszyła sprzedaż biletów na najbliższy mecz biało-niebieskich na Zarzeczu. Wprowadziliśmy specjalne promocje!

Zaległe spotkanie 7. kolejki I ligi odbędzie się 27 września (środa) o godzinie 18:00 na stadionie miejskim w Suwałkach.

Kup bilet wcześniej!

Bilety na mecz można kupić codziennie w godzinach 10.00-20.00 w sklepiku Wigier na pierwszym piętrze centrum handlowo-rozrywkowego Suwałki Plaza.

Ceny bardzo atrakcyjne. Bilety normalne kosztują 15 (trybuna wschodnia) i 10 złotych (trybuna zachodnia). Ulgowe odpowiednio 10 i 5 zł. Pamiętajcie, że w dzień meczu bilety będą o 5 złotych droższe. 

Pierwszy raz na #Z26?

Jeszcze nigdy nie byłeś na meczu Wigier? Jesteś głodny wielkich piłkarskich emocji? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Specjalnie na najbliższy mecz z Rakowem Częstochowa przygotowaliśmy ofertę dla kibiców, którzy nigdy nie odwiedzili jeszcze stadionu Wigier. Wystarczy, że taka osoba zgłosi się do sklepiku Wigier w Plazie, a bilet na najbliższe domowe spotkanie biało-niebieskich będzie mogła nabyć za symboliczną złotówkę!

Kup trzy bilety, czwarty dostaniesz gratis!

Odwiedzasz regularnie Zarzecze, jednak nie masz karnetu? W takim razie koniecznie skorzystać musisz z naszej promocji. Kup bilet na trzy najbliższe domowe mecze Wigier (Raków Częstochowa, Chojniczanka Chojnice, Stal Mielec), a wejściówkę na czwarte spotkanie (Bytovia Bytów) otrzymasz gratis! Tym sposobem będziesz miał/miała cztery bilety w cenie trzech!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych promocji!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media