OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Laurentiu Iorga piłkarzem Wigier!
29 sierpnia 2017, 14:00

Roczny kontrakt z Wigrami podpisał dzisiaj pochodzący z Rumunii napastnik, 29 letni Laurentiu Iorga. Witamy w zespole!

Iorga urodził się 17 marca 1988 roku w Babadag, w Rumunii. Całą swoją dotychczasową karierę występował w rumuńskiej ekstraklasie. Nasz nowy napastnik jest wychowankiem Otelul Galati. W trakcie swojej przygody z piłką reprezentował również barwy: Pandurii Targu Jiu, Astry Giurgiu i FC Voluntari. W sumie na swoim koncie ma 216 gier w Lidze 1, w której zdobył 22 bramki. Warto wspomnieć, że Iorga grał także w Reprezentacji Rumunii do lat 21 oraz w Lidze Mistrzów, w której zaliczone ma 4 występy przeciwko m.in takim drużynom jak Manchester United, czy Benfica Lizbona.

– Jestem bardzo zadowolony, że podpisałem kontrakt z Wigrami. Wszystko jest tutaj na najwyższym poziomie. Jestem pewien, że osiągniemy dobry wynik. Moim celem są zwycięstwa – powiedział Iorga, tuż po podpisaniu umowy.

Przez ostatni rok Laurientiu nie występował w swoim Klubie. FC Voluntari przesunęło zawodnika do rezerw i nie mógł on trenować z pierwszym zespołem.  

– Ten Klub nie szanował zawodników. Nie płacił przez wiele miesięcy pieniędzy, o które do dzisiaj muszę walczyć. Chce jak najszybciej zapomnieć o Voluntari i skupić się na tym co jest tu i teraz.

W Wigrach Iorga występował będzie z numerem 20.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media