OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Lekcja futbolu na Litwie
20 stycznia 2009, 12:28

W swoim pierwszym tegorocznym meczu kontrolnym piłkarze suwalskich Wigier przegrali w litewskim Mariampolu z tamtejszą Suduvą 0:4 (0:2). Pierwsza połowa sparingu była wyrównana – suwalczanie mieli swoje okazje podbramkowe, ale nie wykorzystał ich m.in. Łukasz Stasiak. Druga odsłona to zdecydowana przewaga trzeciej drużyny litewskiej A Lygi, czego efektem były kolejne 2 gole.Zapraszamy do działu WIGRY TV na pomeczowe wypowiedzi trenera Zbigniewa Kaczmarka oraz debiutujących w barwach Wigier – Jakuba Kowalskiego i Sebastiana Radzio.

Mecz z Suduvą był pierwszym z kilkunastu zaplanowanych na okres przygotowawczy. Trener Zbigniew Kaczmarek pozwolił zagrać wszystkim zawodnikom, którzy wybrali się na Litwę, Niestety jeden z nich prawdopodobnie znowu będzie musiał pauzować – według wstępnej diagnozy lekarskiej, odnowiła się kontuzja kolana Pawłowi Cimochowskiemu.

Jeszcze dziś suwalczanie wyjadą na obóz do Gutowa Małego koło Łodzi, gdzie rozegrają kolejne sparingi. Najbliższy 24 stycznia z Lechią Gdańsk.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media