OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Lewandowski: Doping kibiców bardzo pomaga
4 marca 2022, 18:00

Mateusz Lewandowski trafił na #Z26 w styczniu tego roku. Wypożyczony z Wisły Płock napastnik rozpoczął rundę od bramki i asysty. Jak sam wspomina, zdążył się już zaaklimatyzować w nowym mieście.

Redakcja: Mateusz, do Suwałk trafiłeś już na początku stycznia. Powiedz nam, jak zostałeś przyjęty przez nowych kolegów i czy zaaklimatyzowałeś się już u nas w drużynie?

Mateusz Lewandowski: Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez drużynę. Od kiedy tutaj jestem, w szatni panuje świetna atmosfera. Po mnie przyszło jeszcze kilku zawodników i sądzę, że każdy z nich to potwierdzi.

Redakcja: Śmiało można powiedzieć, że zaliczyłeś bardzo udany debiut w nowych barwach. Bramka i asysta dała Wigrom komplet punktów na inaugurację. Dodatkowo, znalazłeś się w jedenastce kolejki. Można było wymarzyć sobie lepszy start rozgrywek?

Mateusz Lewandowski: Oczywiście cieszę się z bramki i asysty, ale najważniejsze jest to, że od samego początku punktujemy. Wszyscy na to zapracowaliśmy.

Redakcja: Po zwycięstwie w Ostródzie przyszedł czas na starcie z głównym pretendentem do awansu na zaplecze Ekstraklasy. Jak czujecie się przed starciem z liderującą Stalą?

Mateusz Lewandowski: Chcemy wygrywać i ten mecz nie jest wyjątkiem. 

Redakcja: Na inaugurację rundy wiosennej w Ostródzie mogliście usłyszeć głośny doping naszych Kibiców. Jak ważne jest dla Was wsparcie z trybun?

Mateusz Lewandowski: Bardzo ważne. Świetnie było ich zobaczyć i usłyszeć już podczas pierwszego meczu. Doping kibiców bardzo pomaga i motywuje. Od razu czuć wtedy, że jest to mecz o stawkę. Mam nadzieję, że w niedziele znów będziemy mogli poczuć ich wsparcie.

Redakcja: Wigry to zespół, który do tej pory świetnie radził sobie w meczach przy własnej publiczności. Miejmy nadzieję, że ta zależność się nie zmieni i weekend zakończymy w dobrych nastrojach. Na koniec powiedz nam, czy masz coś do przekazania naszym Kibicom?

Mateusz Lewandowski: Mam nadzieję, że nasza grą i wynikami sprawimy Wam w tej rundzie jeszcze wiele radości. Wspierajcie nas i dopingujcie. Jestem przekonany, że razem stać nas na więcej.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media