OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Liczą sie tylko 3 punkty
1 maja 2011, 03:44

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję meczu 26.kolejki II ligi Pelikan Łowicz – Wigry Suwałki. Początek relacji ok. godz. 14:50.Suwalczanie wybrali sie do Łowicza w sobotnie popołudnie. Podopiecznym Marka Witkowskiego bardzo zależy na zwycięstwie w Łowiczu – Pelikan traci do Wigier tylko dwa punkty i ewentualna porażka „biało-niebieskich” zepchnęłaby ich na 13. miejsce w tabeli. Z kolei wygrana w Łowiczu dałaby awans aż na 8. pozycję, zatem stawka tego spotkania jest dosyć wysoka. Aby posłuchac transmisji radiowej, kliknij TUTAJ. 

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję meczu 26.kolejki II ligi Pelikan Łowicz – Wigry Suwałki. Początek relacji ok. godz. 14:50.

Suwalczanie wybrali sie do Łowicza w sobotnie popołudnie. Podopiecznym Marka Witkowskiego bardzo zależy na zwycięstwie w Łowiczu – Pelikan traci do Wigier tylko dwa punkty i ewentualna porażka „biało-niebieskich” zepchnęłaby ich na 13. miejsce w tabeli. Z kolei wygrana w Łowiczu dałaby awans aż na 8. pozycję, zatem stawka tego spotkania jest dosyć wysoka.

Aby posłuchac transmisji radiowej, kliknij TUTAJ. 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media