Liczy się tylko zwycięstwo
21 kwietnia 2014, 22:56

W środę, o 17.00, w Legionowej biało-niebiescy postarają się przerwać serię czterech spotkań bez zwycięstwa. Nie będzie jednak łatwo, bo Legionovia jest najlepszą drużyną rundy wiosennej.

Jesienią w Suwałkach padł remis 1:1. Bramkę dla Wigier strzelił Marcin Tarnowski, a wyrównującego gola dla gości zdobył Kamil Tlaga.

Legionovia znajduje się na pierwszym miescu w tabeli rundy wiosennej. Podopieczni Marka Papszuna wygrali pięć spotkań, dwa zremisowali i ani jednego nie przegrali. Najlepszym strzelcem zespołu z Legionowej jest Paweł Tomczyk, który na swoim koncie ma sześć goli, ale tylko jedną z nich strzelił wiosną.

Suwalczanie zapowiadaj jednak, że dadzą z siebie wszystko, aby wygrać w Legionowej i przerwać passę 4 spotkań bez zwycięstwa.

Już dzisiaj zapraszamy na relację live z tego ciekawego i ważnego dla Wigier spotkania, która tradycyjnie dostępna będzie na naszej stronie internetowej.