Liga Typerów – „gradziszewski” zwycięzcą
10 czerwca 2014, 17:34

Wraz z końcem ligowego sezonu kończymy również Ligę Typerów. Poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji Ligi Typerów na nowej stronie Wigier.

Niespodzianki nie było, choć walka do końca była bardzo wyrównana. Pierwsze miejsce zajął znajdujący się praktycznie przez całą rundę na podium użytkownik o nicku „gradziszewski”. Lider klasyfikacji zdobył 104 punkty. Tylko „oczko” mniej na swoim koncie ma drugi „przemop1”. Na trzecim miejscu ostatecznie znalazł się „kisielbb02”.

Typujący w ostatniej kolejce II ligi grupy wschodniej piłkarz Wigier Tomasz Tuttas zdobył siedem punktów, co razem z Mateuszem Żebrowskim dało mu ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji piłkarzy. Najlepiej z zawodników wypadł natomiast Tomasz Porębski, który uzyskał aż 10 „oczek”.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej edycji Ligi Typerów i już teraz zapraszamy do rejestracji i typowania rozgrywek I ligi w następnym sezonie. Zwycięzcę prosimy o kontakt poprzez e-mail lub Facebook.