OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
LIGA TYPERÓW: podsumowanie 8 kolejki
13 września 2010, 18:28

8.kolejka spotkań II ligi wschodniej przyniosła wiele emocji nie tylko na boiskach ale również w naszej lidze typerów. Niekwestionowanymi królami tej kolejki byli dwaj gracze – „rajac” oraz „Wigry1947”, którzy zdobyli po 10 punktów. Taka zdobycz punktowa pozwoliła graczowi „rajac” objąć prowadzenie w głównej klasyfikacji ligi. Gracz „Wigry1947”, który dopiero od tej kolejki dołączył do naszej ligi, z dziesięcioma punktami zajmuje ósme miejsce. Gorzej powiodło się dotychczasowemu liderowi ligi – „Ploza” w tej kolejce zdobył pięć punktów i w klasyfikacji generalnej spadł na drugie miejsce.W naszej zabawie bierze już udział 51 graczy. Wciąż jednak zapraszamy kolejnych, bo w naszej lidze wygrać może każdy. Wystarczy trafnie wytypować kolejną kolejkę spotkań i wygrać zaproszenie na następny mecz Wigier. Zwycięzca ligi zdobędzie koszulkę oraz karnet wstępu na cały przyszły sezon.

8.kolejka spotkań II ligi wschodniej przyniosła wiele emocji nie tylko na boiskach ale również w naszej lidze typerów. Niekwestionowanymi królami tej kolejki byli dwaj gracze – „rajac” oraz „Wigry1947”, którzy zdobyli po 10 punktów. Taka zdobycz punktowa pozwoliła graczowi „rajac” objąć prowadzenie w głównej klasyfikacji ligi. Gracz „Wigry1947”, który dopiero od tej kolejki dołączył do naszej ligi, z dziesięcioma punktami zajmuje ósme miejsce. Gorzej powiodło się dotychczasowemu liderowi ligi – „Ploza” w tej kolejce zdobył pięć punktów i w klasyfikacji generalnej spadł na drugie miejsce.

W naszej zabawie bierze już udział 51 graczy. Wciąż jednak zapraszamy kolejnych, bo w naszej lidze wygrać może każdy. Wystarczy trafnie wytypować kolejną kolejkę spotkań i wygrać zaproszenie na następny mecz Wigier. Zwycięzca ligi zdobędzie koszulkę oraz karnet wstępu na cały przyszły sezon.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media