OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ligę czas zacząć. Stadion czeka na kibiców i piłkarzy
15 marca 2012, 23:05

Sobota, 17 marca, godzina 17:30, Stadion Miejski przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach. Wigry Suwałki – Jeziorak Iława. Rundę wiosenną czas zacząć!

Nowa runda, nowe nadzieje, nowi piłkarze, te same wyzwania – osiągnąć jak najlepszy wynik i zadowolić kibiców. Piłkarze suwalskich Wigier zainaugurują w sobotę rundę wiosenną rozgrywek o mistrzostwo II ligi gr. wschodniej. Pierwszym rywalem będzie Jeziorak Iława – drużyna, z którą Wigrom zawsze grało się ciężko, ale też w meczach tych nie brakowało emocji. Przypominamy, że trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Kasa od ul. Zarzecze czynna jest od godziny 11:00 do 19:00, a w dniu meczu od 10:00. Warto wcześniej kupić bilet, by zarezerwować jak najlepsze miejsce na nowym obiekcie w sobotni wieczór.

Michał Twardowski, Patryk Gondek, Vasily Tagil, Maciej Kisiel, Patryk Koszycki, Igor Chembarow, Paweł Pianka, Rafał Bujnowski i Tomasz Bobrowski – to nowe twarze w Wigrach, które mają pomóc w osiągnięciu zdecydowanie lepszego miejsca w tabeli na koniec sezonu, niż obecnie zajmowane trzynaste. Praktycznie wszyscy piłkarze gotowi są do rozpoczęcia walki o drugoligowe punkty. Pod znakiem zapytania stoi występ Patryka Gondka, natomiast Karol Salik i Andrzej Niewulis, którzy ostatnio leczyli urazy, powinni być gotowi do gry.

Jeziorak plasuje się o jedną pozycję wyżej od Wigier i ma tylko punkt przewagi, zatem ewentualne zwycięstwo suwalczan, da awans w tabeli. Iławianie nie będą faworytem w spotkaniu z Wigrami – zimą zespół opuściło kilku zawodników, a klub ma spore problemy organizacyjno – finansowe. Nie oznacza to jednak, że Jeziorak przyjedzie do Suwałk tylko dla formalności. Goście sobotniego spotkania niejednokrotnie pokazywali, że mimo przeciwności losu, potrafią osiągnąć dobry wynik.

Na Stadionie Miejskim w Suwałkach trwają ostatnie prace przed sobotnimi zawodami. Organizatorzy mają nadzieję na przybycie licznej grupy kibiców. Przypomnijmy, że ceny biletów i karnetów na rundę wiosenną zostały obniżone. Zapraszamy serdecznie do przybycia na stadion i zachęcamy do wcześniejszego kupna biletu bądź karnetu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media