OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Ligę czas zacząć. Znicz – Wigry na antenie EstacjaFM
28 lipca 2011, 20:16

Piłkarze Wigier rozpoczynają walkę o ligowe punkty. W piątek o godzinie 18:00 suwalczanie zagrają w Pruszkowie ze Zniczem. Wzmocnieni pruszkowianie tydzień temu niespodziewanie łatwo pokonali spadkowicza z I ligi – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i razem z Pogonią Siedlce są liderami.Wigry zagrają pierwszy mecz w nowym sezonie II ligi, bowiem spotkanie z Wisłą Puławy zostało przełożone ze względu na opóźniającą się modernizację Stadionu Miejskiego w Suwałkach. W kadrze Donatasa Venceviciusa wszyscy zawodnicy są zdrowi, oczywiście oprócz Karola Salika, którego czeka kilkutygodniowa przerwa (złamany palec). Do gry na pewno będzie gotowy jego zmiennik i ostatni nabytek suwalczan – Paulius Grybauskas. Wątpliwy za to jest występ od pierwszych minut Willera Souzy Oliveiry, który tylko co powrócił z dalekiej podróży do swego kraju. Mimo wszystko trener „biało-niebieskich” ma spore pole manewru jeśli chodzi o ustalenie wyjściowego składu. – Mamy szeroka kadrę, praktycznie na każdej pozycji rywalizuje ze sobą dwóch zawodników. O wyjściu w podstawowym składzie zadecyduje aktualna forma – powiedział Donatas Vencevicius.Znicz był w zeszłym sezonie faworytem do awansu, ale kompletnie zawiódł w rundzie wiosennej. Latem jednak szeregi pruszkowian zasiliło kilku dobrych zawodników, którzy mają pomóc w zrealizowaniu powyższego celu. Najbardziej znanym jest Przemysław Łudziński, mający za sobą 31 występów w Ekstraklasie (m.in. Śląsk Wrocław i Piast Gliwice). Trudno przewidzieć w jakiej formie są oba zespoły. Wigry męczyły się w meczu pucharowym w Karczewie, ale pokazały się z dobrej strony. Znicz pewnie pokonał KSZO 3:0, a wcześniej również w potyczce pucharowej wygrał w Otwocku ze Startem 3:2. Przewidzieć wynik piątkowej konfrontacji to nie lada wyzwanie. Jedno jest pewne, emocji w Pruszkowie nie zabraknie. Zapraszamy zatem na transmisję radiową tego spotkania na www.estacjafm.pl. Aby posłuchać relacji bezpośrednio przez program Winamp, kliknij TUTAJ.SPONSOREM TRANSMISJI JEST CENTRUM REHABILITACJI MELIUS przy ul. Jana Pawła II 7 w Suwałkach.

Piłkarze Wigier rozpoczynają walkę o ligowe punkty. W piątek o godzinie 18:00 suwalczanie zagrają w Pruszkowie ze Zniczem. Wzmocnieni pruszkowianie tydzień temu niespodziewanie łatwo pokonali spadkowicza z I ligi – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i razem z Pogonią Siedlce są liderami.

Wigry zagrają pierwszy mecz w nowym sezonie II ligi, bowiem spotkanie z Wisłą Puławy zostało przełożone ze względu na opóźniającą się modernizację Stadionu Miejskiego w Suwałkach. W kadrze Donatasa Venceviciusa wszyscy zawodnicy są zdrowi, oczywiście oprócz Karola Salika, którego czeka kilkutygodniowa przerwa (złamany palec). Do gry na pewno będzie gotowy jego zmiennik i ostatni nabytek suwalczan – Paulius Grybauskas. Wątpliwy za to jest występ od pierwszych minut Willera Souzy Oliveiry, który tylko co powrócił z dalekiej podróży do swego kraju. Mimo wszystko trener „biało-niebieskich” ma spore pole manewru jeśli chodzi o ustalenie wyjściowego składu. – Mamy szeroka kadrę, praktycznie na każdej pozycji rywalizuje ze sobą dwóch zawodników. O wyjściu w podstawowym składzie zadecyduje aktualna forma – powiedział Donatas Vencevicius.

Znicz był w zeszłym sezonie faworytem do awansu, ale kompletnie zawiódł w rundzie wiosennej. Latem jednak szeregi pruszkowian zasiliło kilku dobrych zawodników, którzy mają pomóc w zrealizowaniu powyższego celu. Najbardziej znanym jest Przemysław Łudziński, mający za sobą 31 występów w Ekstraklasie (m.in. Śląsk Wrocław i Piast Gliwice).

Trudno przewidzieć w jakiej formie są oba zespoły. Wigry męczyły się w meczu pucharowym w Karczewie, ale pokazały się z dobrej strony. Znicz pewnie pokonał KSZO 3:0, a wcześniej również w potyczce pucharowej wygrał w Otwocku ze Startem 3:2. Przewidzieć wynik piątkowej konfrontacji to nie lada wyzwanie. Jedno jest pewne, emocji w Pruszkowie nie zabraknie.

Zapraszamy zatem na transmisję radiową tego spotkania na www.estacjafm.pl. Aby posłuchać relacji bezpośrednio przez program Winamp, kliknij TUTAJ.

SPONSOREM TRANSMISJI JEST CENTRUM REHABILITACJI MELIUS przy ul. Jana Pawła II 7 w Suwałkach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media