OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Litwin i Gruzini podpisali kontrakty z Wigrami Suwałki
23 lutego 2011, 15:04

Litwin i Gruzini podpisali kontrakty z Wigrami Suwałki. Nowi piłkarze biało- niebieskich to Gruzini występujący ostatnio w lidze łotewskiej : 21-letni napastnik David Janelidze (Skonto Ryga), o rok młodszy defensywny pomocnik Lasha Gongadze (Olimps Ryga) oraz 20-letni pomocnik z Litwy Gediminas Kruša (FK Kłajpeda). Umowy mają obowiązywać do końca czerwca tego roku. W przypadku Litwina jest opcja przedłużenia kontraktu na kolejny sezon.- Wybór tych piłkarzy był bardzo wnikliwie przemyślany. Okazali się najlepsi i najbardziej perspektywiczni z całej siódemki zawodników testowanych zimą- powiedziałdyrektor Wigier Dariusz Mazur. – Gruzini byli przez nas obserwowani od dłuższego czasu i jestem przekonany, że znacznie wzmocnią zespół. Natomiast Kruša ma za sobą występy we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju, co jest znakomitą rekomendacją- dodał.Obaj Gruzini należeli ostatnio do wyróżniających się graczy łotewskiej ekstraklasy, a szybki, dobrze zbudowany litewski pomocnik z miejsca wkomponował się w zespół. Bardzo pomogli mu w tym jego rodacy Tomas Statkievicius i Grażvydas Mikulenas.- Całą trójkę udało nam się pozyskać bezgotówkowo. Co ważne, dobór zawodników był bardzo konkretny. Zasililiśmy w ten sposób wszystkie formacje, bo Gongadze sprawdza się także na pozycji obrońcy- podsumował Mazur.(Na zdjęciu od lewej Kruša, Janelidze i Gongadze)

Litwin i Gruzini podpisali kontrakty z Wigrami Suwałki. Nowi piłkarze biało- niebieskich to Gruzini występujący ostatnio w lidze łotewskiej : 21-letni napastnik David Janelidze (Skonto Ryga), o rok młodszy defensywny pomocnik Lasha Gongadze (Olimps Ryga) oraz 20-letni pomocnik z Litwy Gediminas Kruša (FK Kłajpeda). Umowy mają obowiązywać do końca czerwca tego roku. W przypadku Litwina jest opcja przedłużenia kontraktu na kolejny sezon.
– Wybór tych piłkarzy był bardzo wnikliwie przemyślany. Okazali się najlepsi i najbardziej perspektywiczni z całej siódemki zawodników testowanych zimą- powiedział
dyrektor Wigier Dariusz Mazur. – Gruzini byli przez nas obserwowani od dłuższego czasu i jestem przekonany, że znacznie wzmocnią zespół. Natomiast Kruša ma za sobą występy we wszystkich młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju, co jest znakomitą rekomendacją- dodał.
Obaj Gruzini należeli ostatnio do wyróżniających się graczy łotewskiej ekstraklasy, a szybki, dobrze zbudowany litewski pomocnik z miejsca wkomponował się w zespół. Bardzo pomogli mu w tym jego rodacy Tomas Statkievicius i Grażvydas Mikulenas.
– Całą trójkę udało nam się pozyskać bezgotówkowo. Co ważne, dobór zawodników był bardzo konkretny. Zasililiśmy w ten sposób wszystkie formacje, bo Gongadze sprawdza się także na pozycji obrońcy- podsumował Mazur.

(Na zdjęciu od lewej Kruša, Janelidze i Gongadze)

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media