OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Litwini wygrali piłkarski turniej z udziałem gwiazd
20 grudnia 2008, 11:43

Reprezentacja Litwy zwyciężyła w rozegranym w hali OSiR w Suwałkach Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Suwałki 2008. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna prezydenta Suwałk, na trzecim Wigry Suwałki, na czwartym Stollar Suwałki, a na piątym dziennikarze.Atmosferę w suwalskiej hali bardzo sobie chwalą piłkarze z Litwy, którzy już po raz kolejny zwyciężyli w takim turnieju.Litwini mieli najlepszy zespół, ale indywidualnie brylowali na parkiecie Patryk Małecki, wychowanek Wigier, a obecnie piłkarz Wisły Kraków i Daniel Ołowniuk, napastnik drugoligowych Wigier. Obaj strzelili po siedem goli. Małecki został królem strzelców, a Ołowniuk najlepszym piłkarzem turnieju.

Gole strzelał też znany prezenter prognozy pogody Tomasz Zubilewicz z TVN. W pierwszym spotkaniu swojej drużyny popularny ,, Zubi „, aż dwukrotnie wpakował piłkę do własnej bramki.

Zadowolenia nie kryli Dariusz Mazur i Dariusz Drażba, organizatorzy turnieju. – Był niezły poziom sportowy, fajne występy taneczne i rewelacyjny pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu mistrzów w tej dziedzinie- powiedział Dariusz Mazur.

Po turnieju odbyła się licytacja pamiątek piłkarskich na rzecz Stowarzyszenia Spartakus i Ośrodka Szkolno- Wychowawczego nr 2 w Suwałkach. Zebrano kilka tysięcy złotych. Najwięcej, bo ponad tysiąc złotych, przyniosła koszulka drugoligowych Wigier. Za trochę mniejsze kwoty poszły trykoty Wisły, Legii i Lecha oraz kilku znanych klubów europejskich.

A już niebawem relacja z imprezy w WIGRY TV

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media