OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Łotysze i Marokańczyk w Wigrach
7 stycznia 2011, 11:07

Dwóch Łotyszy i Marokańczyk pojawią się na pierwszym w tym roku treningu drugoligowych Wigier Suwałki. Klubowi działacze nie chcą jeszcze zdradzać nazwisk graczy zza wschodniej granicy, wiadomo jednak, że byli wnikliwie obserwowani. – Wiemy na co ich stać i dlatego nie musimy ich testować. Przyjadą, by podpisać umowy na grę w Wigrach- powiedział Dariusz Mazur, wiceprezes suwalskiego klubu. Obaj Łotysze mają na koncie grę w ekstraklasie swojego kraju. Jeden ma 21 lat i jest napastnikiem. Drugi, 20-latek , występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub obrońcy. Szansę na grę w Wigrach dostanie także 23-letni marokański pomocnik Saleh. Mający za sobą występy w rezerwach hiszpańskiego Hércules CF piłkarz będzie musiał jednak w styczniu przekonać do siebie trenera Marka Witkowskiego. Na pierwszym treningu Wigier, 10 stycznia o 15.30 w hali OSiR w Suwałkach, pojawi się także kilku najzdolniejszych juniorów i wyróżniający się piłkarze grających w B klasie rezerw. Wigry opuścił zimą pomocnik Sebastian Radzio, który znalazł zatrudnienie w Widzewie Łódź. Ciągle pod znakiem zapytania stoi przyszłość innego pomocnika Andreya Usacheva, który ma propozycję powrotu do Rosji. 22 stycznia suwalczanie zagrają w turnieju halowym w Sokółce, a 29 stycznia zmierzą się w Olecku z trzecioligowymi Czarnymi.

Dwóch Łotyszy i Marokańczyk pojawią się na pierwszym w tym roku treningu drugoligowych Wigier Suwałki. Klubowi działacze nie chcą jeszcze zdradzać nazwisk graczy zza wschodniej granicy, wiadomo jednak, że byli wnikliwie obserwowani.
– Wiemy na co ich stać i dlatego nie musimy ich testować. Przyjadą, by podpisać umowy na grę w Wigrach- powiedział Dariusz Mazur, wiceprezes suwalskiego klubu.
Obaj Łotysze mają na koncie grę w ekstraklasie swojego kraju. Jeden ma 21 lat i jest napastnikiem. Drugi, 20-latek , występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub obrońcy.
Szansę na grę w Wigrach dostanie także 23-letni marokański pomocnik Saleh. Mający za sobą występy w rezerwach hiszpańskiego Hércules CF piłkarz będzie musiał jednak w styczniu przekonać do siebie trenera Marka Witkowskiego.
Na pierwszym treningu Wigier, 10 stycznia o 15.30 w hali OSiR w Suwałkach, pojawi się także kilku najzdolniejszych juniorów i wyróżniający się piłkarze grających w B klasie rezerw.
Wigry opuścił zimą pomocnik Sebastian Radzio, który znalazł zatrudnienie w Widzewie Łódź. Ciągle pod znakiem zapytania stoi przyszłość innego pomocnika Andreya Usacheva, który ma propozycję powrotu do Rosji.
22 stycznia suwalczanie zagrają w turnieju halowym w Sokółce, a 29 stycznia zmierzą się w Olecku z trzecioligowymi Czarnymi.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media