OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Machowski i Dowhań w Suwałkach
3 czerwca 2011, 07:33

W najbliższe wtorkowe popołudnie w Suwałkach pojawią się Stanisław Machowski i Krzysztof Dowhań – doskonale znane kibicom piłki nożnej twarze Legii Warszawa. Stanisław Machowski przeprowadzi konsultacje w Centrum Rehabilitacji Melius w Aquaparku przy ul. Jana Pawła II 7 (jest jeszcze kilka wolnych miejsc). Krzysztof Dowhań natomiast poprowadzi trening z najmłodszymi bramkarzami suwalskich Wigier. Stanisław Machowski to jeden z najbardziej znanych lekarzy medycyny sportowej w Polsce. Od prawie 30 lat pełni funkcje lekarza w Legii Warszawa, a wcześniej także w reprezentacji Polski. Krzysztof Dowhań z kolei jest jednym z najbardziej znanych trenerów bramkarzy w naszym kraju. Od 10 lat pracuje w warszawskiej Legii. Wyszkolił między innymi tak znanych zawodników jak Wojciecha Kowalewskiego, Łukasza Fabiańskiego, Artura Boruca, Jana Muchę i Łukasza Załuskę.

W najbliższe wtorkowe popołudnie w Suwałkach pojawią się Stanisław Machowski i Krzysztof Dowhań – doskonale znane kibicom piłki nożnej twarze Legii Warszawa. Stanisław Machowski przeprowadzi konsultacje w Centrum Rehabilitacji Melius w Aquaparku przy ul. Jana Pawła II 7 (jest jeszcze kilka wolnych miejsc). Krzysztof Dowhań natomiast poprowadzi trening z najmłodszymi bramkarzami suwalskich Wigier.

Stanisław Machowski to jeden z najbardziej znanych lekarzy medycyny sportowej w Polsce. Od prawie 30 lat pełni funkcje lekarza w Legii Warszawa, a wcześniej także w reprezentacji Polski. Krzysztof Dowhań z kolei jest jednym z najbardziej znanych trenerów bramkarzy w naszym kraju. Od 10 lat pracuje w warszawskiej Legii. Wyszkolił między innymi tak znanych zawodników jak Wojciecha Kowalewskiego, Łukasza Fabiańskiego, Artura Boruca, Jana Muchę i Łukasza Załuskę.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media