OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Maciej Makuszewski zostaje w Wigrach!
12 stycznia 2010, 12:11

Ulubieniec suwalskiej publiczności – Maciej Makuszewski do końca bieżącego sezonu będzie bronił barw suwalskich Wigier. Mimo dużego zainteresowania ze strony klubów I ligi i Ekstraklasy, Makuszewski zdecydował się kontynuować swoją karierę w Wigrach. Dziś podpisał stosowne dokumenty i pojawił się na pierwszym treningu. – Ciesze się, że zostaje w Wigrach. Mam tu dobrego trenera, dobrą drużynę i działaczy, którzy są konkretni i wywiązują się ze swoich obietnic – powiedział Makuszewski. – Zrobię wszystko, by w rundzie wiosennej grać jeszcze lepiej i sprawić wiele radosnych chwil suwalskim kibicom – dodał młody pomocnik.

Ulubieniec suwalskiej publiczności – Maciej Makuszewski do końca bieżącego sezonu będzie bronił barw suwalskich Wigier. Mimo dużego zainteresowania ze strony klubów I ligi i Ekstraklasy, Makuszewski zdecydował się kontynuować swoją karierę w Wigrach. Dziś podpisał stosowne dokumenty i pojawił się na pierwszym treningu.
– Ciesze się, że zostaje w Wigrach. Mam tu dobrego trenera, dobrą drużynę i działaczy, którzy są konkretni i wywiązują się ze swoich obietnic – powiedział Makuszewski.
– Zrobię wszystko, by w rundzie wiosennej grać jeszcze lepiej i sprawić wiele radosnych chwil suwalskim kibicom – dodał młody pomocnik.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media