OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Małecki w roli Św.Mikołaja
16 grudnia 2010, 08:57

Patryk Małecki, piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski, nie zapomina o swoim rodzinnym mieście.  Przyjechał do Suwałki na święta i nie zamierza chować się w domu.Małecki jest wychowankiem suwalskich Wigier. W 2001 roku trafił do Wisły Kraków, gdzie gra do dziś. Napastnik ma na koncie 7 występów w pierwszej reprezentacji Polski. Strzelił w nich dwa gole.Dzień później, w sobotę 22- letni piłkarz będzie jedną z gwiazd Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w hali OSiR w Suwałkach. Impreza, która rozpocznie się o 16.00 ma charakter charytatywny. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci z rodzin potrzebujących.W piątek o 9.00 Małecki odwiedzi swoją pierwszą szkołę, Szkołę Podstawową nr 10 w Suwałkach. Przeprowadzi krótki trening z uczniami tej placówki, a później wcieli się w rolę Świętego Mikołaja i wręczy dzieciom 30 ufundowanych przez siebie paczek świątecznych.Patryk Małecki, piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski, nie zapomina o swoim rodzinnym mieście.  Przyjechał do Suwałki na święta i nie zamierza chować się w domu.

Patryk Małecki, piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski, nie zapomina o swoim rodzinnym mieście.  Przyjechał do Suwałki na święta i nie zamierza chować się w domu.Małecki jest wychowankiem suwalskich Wigier. W 2001 roku trafił do Wisły Kraków, gdzie gra do dziś. Napastnik ma na koncie 7 występów w pierwszej reprezentacji Polski. Strzelił w nich dwa gole.

Dzień później, w sobotę 22- letni piłkarz będzie jedną z gwiazd Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w hali OSiR w Suwałkach. Impreza, która rozpocznie się o 16.00 ma charakter charytatywny. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci z rodzin potrzebujących.
W piątek o 9.00 Małecki odwiedzi swoją pierwszą szkołę, Szkołę Podstawową nr 10 w Suwałkach. Przeprowadzi krótki trening z uczniami tej placówki, a później wcieli się w rolę Świętego Mikołaja i wręczy dzieciom 30 ufundowanych przez siebie paczek świątecznych.

Patryk Małecki, piłkarz Wisły Kraków i reprezentacji Polski, nie zapomina o swoim rodzinnym mieście.  Przyjechał do Suwałki na święta i nie zamierza chować się w domu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media