OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Marek Witkowski trenerem Wigier
16 czerwca 2010, 09:27

Wigry Suwałki mają nowego trenera. Wczoraj wieczorem zapadła decyzja o tym, że nowym szkoleniowcem „biało-niebieskich” będzie Marek Witkowski. Marek Witkowski urodził się 12 września 1970 roku w Mikołajkach, gdzie zaczynał swą karierę zawodniczą w miejscowym MKŻ.  Następnie występował w Jagiellonii Białystok, Jezioraku Iława, Petrochemii Płock, Mieniu Lipno, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Pogoni Staszów i Czarnych Małdyty. W najwyższych klasach rozgrywkowych (tj. obecna ekstraklasa i I liga) rozegrał około 250 spotkań. Największymi sukcesami Marka Witkowskiego były dwa awanse do ekstraklasy z Petrochemią Płock i jeden z Jagiellonią Białystok. Swoją pracę trenerską rozpoczął od prowadzenia Czarnych Małdyty jako grający trener, a następnie tę samą role pełnił w Jezioraku Iława, z którym wywalczył awans z IV do nowej II ligi, dzięki wygranej w barażu z Unią Tarnów. Ostatnio prowadził czwartoligowy Sokół Ostróda.  Nowy trener w Suwałkach pojawi się dopiero jutro, gdyż wczoraj uczestniczył w wypadku drogowym pod Lubawą. Na szczęście Markowi Witkowskiemu i jego rodzinie nic się nie stało. Trener pojawi się jutro o godzinie 12:00 na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w sali konferencyjnej na stadionie przy ul. Zarzecze 26. W czwartek po południu i w piątek rano natomiast przeprowadzi dwa treningi dla potencjalnych kandydatów do gry w Wigrach  w przyszłym sezonie.Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i jak największych sukcesów z Wigrami.

Wigry Suwałki mają nowego trenera. Wczoraj wieczorem zapadła decyzja o tym, że nowym szkoleniowcem „biało-niebieskich” będzie Marek Witkowski. Marek Witkowski urodził się 12 września 1970 roku w Mikołajkach, gdzie zaczynał swą karierę zawodniczą w miejscowym MKŻ.  Następnie występował w Jagiellonii Białystok, Jezioraku Iława, Petrochemii Płock, Mieniu Lipno, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Pogoni Staszów i Czarnych Małdyty. W najwyższych klasach rozgrywkowych (tj. obecna ekstraklasa i I liga) rozegrał około 250 spotkań. Największymi sukcesami Marka Witkowskiego były dwa awanse do ekstraklasy z Petrochemią Płock i jeden z Jagiellonią Białystok. Swoją pracę trenerską rozpoczął od prowadzenia Czarnych Małdyty jako grający trener, a następnie tę samą role pełnił w Jezioraku Iława, z którym wywalczył awans z IV do nowej II ligi, dzięki wygranej w barażu z Unią Tarnów. Ostatnio prowadził czwartoligowy Sokół Ostróda. 
Nowy trener w Suwałkach pojawi się dopiero jutro, gdyż wczoraj uczestniczył w wypadku drogowym pod Lubawą. Na szczęście Markowi Witkowskiemu i jego rodzinie nic się nie stało. Trener pojawi się jutro o godzinie 12:00 na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w sali konferencyjnej na stadionie przy ul. Zarzecze 26. W czwartek po południu i w piątek rano natomiast przeprowadzi dwa treningi dla potencjalnych kandydatów do gry w Wigrach  w przyszłym sezonie.
Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i jak największych sukcesów z Wigrami.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media