OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Marokańczyk Saleh w Wigrach Suwałki
22 grudnia 2010, 11:54

Marokański pomocnik Saleh dostanie szansę występów w drugoligowych Wigrach Suwałki. Piłkarz ma na koncie m.in. grę w hiszpańskim Herculesie Alicante.- Saleh przyjedzie do Suwałk na pierwsze zimowe treningi. Jeśli spełni nasze oczekiwania, zostanie w Wigrach na dłużej- mówi Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu.Piłkarz z Maroka wpadł w oko działaczom suwalskiego klubu podczas niedawnego turnieju mikołajkowego w Suwałkach, w którym wystąpił gościnnie w drużynie polskich dziennikarzy.Wigry rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej 10 stycznia.

Marokański pomocnik Saleh dostanie szansę występów w drugoligowych Wigrach Suwałki. Piłkarz ma na koncie m.in. grę w hiszpańskim Herculesie Alicante.

– Saleh przyjedzie do Suwałk na pierwsze zimowe treningi. Jeśli spełni nasze oczekiwania, zostanie w Wigrach na dłużej- mówi Dariusz Mazur, dyrektor suwalskiego klubu.

Piłkarz z Maroka wpadł w oko działaczom suwalskiego klubu podczas niedawnego turnieju mikołajkowego w Suwałkach, w którym wystąpił gościnnie w drużynie polskich dziennikarzy.

Wigry rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej 10 stycznia.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media