OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Maturzystki trenowały pod okiem piłkarzy
14 grudnia 2008, 19:12

Chociaż mamy przerwę w piłkarskich rozgrywkach drugiej ligi, zawodnicy suwalskich Wigier nie próżnują. Wszystko za sprawą akcji ,, Zima na biało-niebiesko”.W minionym tygodniu czterech piłkarzy Wigier pojawiło się w II LO w Suwałkach. ,,Biało-niebiescy”, a dokładnie Andrzej Niewulis, Tomasz Kotwica, Paweł Cimochowski i Daniel Ołowniuk, poprowadzili krótki trening z dziewczętami z klasy III D.Zobacz relacje w WIGRY TV

Maturzystki już na rozgrzewce zachwyciły swoją sprawnością. Później ochoczo zabrały się za strzelanie rzutów karnych, z uwagą wysłuchały wskazówek dotyczących techniki i taktyki, a całość zakończyły krótkie mecze.

W trakcie okazało się jeszcze, że są sportowe elementy, których to piłkarze mogą uczyć się od licealistek. Obrońca Andrzej Niewulis będzie musiał jeszcze trochę poćwiczyć, aby wykonać trudny wymyk na drążku zaprezentowany podczas zajęć przez jedną z maturzystek.

Na zakończenie, tradycyjnie już, piłkarze zostawili uczennicom klubową koszulkę Wigier i zaprosili na swoje wiosenne mecze drugoligowe.

Była to druga akcja z cyklu ,, Zima na biało- niebiesko”. Ma ona na celu nie tylko poszukiwanie młodych talentów, ale także popularyzację piłki nożnej i klubu Wigry wśród młodych mieszkańców Suwalszczyzny.

Klub ciągle czeka na zgłoszenia od kolejnych szkół, które chcą zaprosić piłkarzy. Wystarczy zadzwonić pod numer (0-87) 566-57-08.

Na stronie internetowej Wigier, www.wigry.suwalki.pl, można obejrzeć filmy z wizyt piłkarzy w Zespole Szkół w Słobódce i II LO w Suwałkach.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media