OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Mecz LKS Nieciecza – Wigry Suwałki odwołany! – zobacz w WigryTV.pl
11 listopada 2009, 10:08

Nie mają szczęścia piłkarze suwalskich Wigier. W sobotę nie udało się roegrać ligowego meczu z Olimpią Elbląg, a dziś nie doszło do skutku spotkanie wyjazdowe z wiceliderem – LKS Nieciecza. Powodem odwołania tego i dwóch innych spotkań (Kolejarz Stróże – GKS Jastrzębie oraz Resovia Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki) był fatalny stan murawy spowodowany intensywnymi opadami deszczu na południu Polski.  Na boisku w Niecieczy w wielu miejscach zalegała woda, najgorzej było pod bramkami – pola bramkowe pokryte były błotem. Po konsultacji delegata PZPN, kapitanów i kierowników obu drużyn, sędziowie zdecydowali, że nie można narażać piłkarzy na kontuzje. Istnieje szansa, że mecz LKS Nieciecza – Wigry Suwałki zostanie rozegrany jeszcze w tym roku. Oto wyniki rozegranych dziś spotkań II ligi gr. wschodniej:Start Otwock – Hetman Zamość 1:2Freskovita Wysokie Mazowieckie – Okocimski KS Brzesko 1:2Przebój Wolbrom – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0Pelikan Łowicz – Concordia Piotrków Trybunalski 1:1Wejdź na stronę www.WigryTV.pl i zobacz jak wyglądało boisko w Niecieczy oraz posłuchaj komentarza Zbigniewa Kaczmarka

Nie mają szczęścia piłkarze suwalskich Wigier. W sobotę nie udało się roegrać ligowego meczu z Olimpią Elbląg, a dziś nie doszło do skutku spotkanie wyjazdowe z wiceliderem – LKS Nieciecza. Powodem odwołania tego i dwóch innych spotkań (Kolejarz Stróże – GKS Jastrzębie oraz Resovia Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki) był fatalny stan murawy spowodowany intensywnymi opadami deszczu na południu Polski.  Na boisku w Niecieczy w wielu miejscach zalegała woda, najgorzej było pod bramkami – pola bramkowe pokryte były błotem. Po konsultacji delegata PZPN, kapitanów i kierowników obu drużyn, sędziowie zdecydowali, że nie można narażać piłkarzy na kontuzje.

Istnieje szansa, że mecz LKS Nieciecza – Wigry Suwałki zostanie rozegrany jeszcze w tym roku. Oto wyniki rozegranych dziś spotkań II ligi gr. wschodniej:

Start Otwock – Hetman Zamość 1:2
Freskovita Wysokie Mazowieckie – Okocimski KS Brzesko 1:2
Przebój Wolbrom – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0
Pelikan Łowicz – Concordia Piotrków Trybunalski 1:1

Wejdź na stronę www.WigryTV.pl i zobacz jak wyglądało boisko w Niecieczy oraz posłuchaj komentarza Zbigniewa Kaczmarka

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media