OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Mecz o sześć punktów
24 maja 2014, 10:54

Suwalczanie nie zwalniają tempa i już w niedzielę, na własnym boisku rozegrają kolejne bardzo ważne spotkanie, tym razem z liderem tabeli Pogonią Siedlce.

Będzie to trzeci mecz w ciągu tygodnia, rozgrywany przez biało-niebieskich. Z dwóch wyjazdów suwalczanie przwyieźli komplet punktów, zmniejszając tym samym stratę do Siarki.

-Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do spotkania z Siarką i tu słowa uznania dla całego sztabu szkoleniowego – mówi Karol Salik – Znaliśmy mocne i słabe strony tego zespołu i potrafiliśmy to wykorzystać.

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka są na fali. Wygrali cztery mecze z rzędu i nie stracili w nich bramki. Spotkanie z Pogonią może okazać się kluczowe w końcowym rozrachunku.

 – Cieszy fakt że od czterech spotkań nie straciliśmy bramki i w ostatnim meczu zagraliśmy praktycznie ze 100% skutecznością. Zrobiliśmy mały kroczek do upragnionego celu ale droga jeszcze bardzo daleka – dodaje golkiper Wigier.

Suwalczanie dzisiaj udali się do Parkowego Centrum Wypoczynkowego „Widok” w Bryzglu, aby w ciszy i w spokoju przygotować się do spotkania z Pogonią. Do gry jest już gotowy Aleksandar Atanacković, który pauzował dwa mecze, za ujrzenie 12. żółtej kartki. Pod znakiem zapytania stoi występ Marcina Tarnowskiego. Pomocnik Wigier, w Tarnobrzegu nabawił się drobnego urazu.

Początek spotkania w niedzielę, o 18.00. Zainteresowanie meczem jest duże, więc zapraszamy do nabywania biletów wsześniej. Można je kupić w sobote od 10.00 do 18.00 oraz w dzień meczu, od 10.00 do rozpoczęcia drugiej połowy spotkania.

Po ostatniej serii zwycięstw szanse na awans wróciły, ale jak mówi Karol Salik droga jest jeszcze daleka. Na pewno przyda się pomoc ze strony kibiców, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion i pomoc w grze o I ligę.

– Niektórzy witali nas już w trzeciej lidze, ale potrafiliśmy się podnieść i wrócić do gry, ale tak jak powiedziałem droga jeszcze bardzo daleka – kończy Salik.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media