OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Mecz pucharowy rezerw Wigier jednak w Łomży
16 listopada 2010, 13:45

W sobotę ( 20 listopada) odbędzie się mecz 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu ŁKS 1926 Łomża- Wigry II OSiR Suwałki. Spotkanie rozpocznie się o 12.00 na stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd 18.Niestety, mimo wielu starań nie udało się zorganizować tego meczu w Suwałkach. Na modernizowanym stadionie przy ulicy Zarzecze nie ma bowiem obecnie możliwości spełnienia wymaganych norm bezpieczeństwa. Dlatego gospodarzem pucharowego meczu będzie czwartoligowiec z Łomży.Mimo kłopotów z organizacją spotkania, szkoleniowcy suwalskiego klubu, trener występujących w „B” klasie rezerw Mariusz Magierski i opiekun pierwszej drużyny Wigier Marek Witkowski poważnie podchodzą do ostatniego meczu sezonu. Chcą, aby Wigry II OSiR Suwałki awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. W kadrze na sobotnie spotkanie znajdzie się aż sześciu piłkarzy z drugoligowej drużyny Wigier.

W sobotę ( 20 listopada) odbędzie się mecz 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu ŁKS 1926 Łomża- Wigry II OSiR Suwałki. Spotkanie rozpocznie się o 12.00 na stadionie w Łomży przy ulicy Zjazd 18.

Niestety, mimo wielu starań nie udało się zorganizować tego meczu w Suwałkach. Na modernizowanym stadionie przy ulicy Zarzecze nie ma bowiem obecnie możliwości spełnienia wymaganych norm bezpieczeństwa. Dlatego gospodarzem pucharowego meczu będzie czwartoligowiec z Łomży.

Mimo kłopotów z organizacją spotkania, szkoleniowcy suwalskiego klubu, trener występujących w „B” klasie rezerw Mariusz Magierski i opiekun pierwszej drużyny Wigier Marek Witkowski poważnie podchodzą do ostatniego meczu sezonu. Chcą, aby Wigry II OSiR Suwałki awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. W kadrze na sobotnie spotkanie znajdzie się aż sześciu piłkarzy z drugoligowej drużyny Wigier.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media