Media o Wigirach
9 października 2017, 14:54

Zapraszamy do zapoznania się z naszym tradycyjnym, poniedziałkowym raportem prasowym po sobotnim meczu Wigier ze Stalą Mielec.

Bialystokonline.pl: „Wigry zgarnęły komplet punktów i nie są już najgorszą drużyną własnego boiska”

Trwający sezon Nice I Ligi jest dla suwalskiego kibica bardzo trudny. Wigry od początku rozgrywek 2017/2018 zawodzą, strzelają bardzo mało goli i oddają punkty na własnym obiekcie jak nikt inny w całej I-ligowej stawce. Ten ostatni punkt jest już na szczęście przeszłością, gdyż Biało-Niebiescy pokonując dziś Stal Mielec miano najsłabszej ekipy własnego podwórka oddali w inne ręce. Więcej: TUTAJ!

Radio5.com.pl: „Wigry Suwałki – Stal Mielec 2:0”

Przełamanie. Wigry Suwałki w meczu 12. kolejki Nice I ligi pokonały Stal Mielec 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali zmiennicy – Mariusz Rybicki w 55. oraz Robert Obst w 90. minucie spotkania.
O ocenę bramkowej sytuacji „na gorąco” poprosiliśmy Mariusza Rybickiego, autora pierwszej bramki dla biało-niebieskich. Więcej: TUTAJ!

Wspolczesna.pl: „Zmiennicy pomogli. Wigry Suwałki nad strefą spadkową”

Po dwóch kolejnych porażkach przed własną publicznością piłkarze Wigier wyszli na mecz ze Stalą mocno zmotywowani. W pierwszej połowie to oni byli częściej pod bramką rywali, a najdogodniejszą sytuację zmarnował Lautentiu Iorga. Od początku drugiej części spotkania za Rumuna na murawie pojawił się Mariusz Rybicki i po dziesięciu minutach strzałem z linii pola karnego wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Więcej: TUTAJ!

przegladsportowy.pl: „GRACZE REZERWOWI DALI ZWYCIĘSTWO WIGROM”

Po dwóch porażkach z rzędu na własnym stadionie piłkarze Artura Skowronka w końcu wygrali.
Na mecz z wyżej notowaną Stalą Mielec zawodnicy Wigier wyszli w koszulkach z napisem „Maca jesteśmy z tobą”. Był to wyraz wsparcia dla Karola Mackiewicza, który w poprzednim meczu doznał kontuzji więzadeł krzyżowych. Po pierwszej połowie w Suwałkach zabrakło bramek. W drugiej gospodarzy poderwali do walki piłkarze wprowadzeni z ławki rezerwowych. Więcej: TUTAJ!

suwalki24.pl: „Wigry Suwałki – Stal Mielec 2:0. Serial pod tytułem Zmiennicy „

Dwaj rezerwowi zdobyli dla Biało-Niebieskich oba gole, a trzeci zaliczył asystę. Wigry większą determinacją pokonali nieźle się dotąd spisującą mielecką Stal, odniosły czwarte zwycięstwo w sezonie.
– Zespół gospodarzy bardziej chciał, a my nie podjęliśmy walki – ocenia Zbigniew Smółka, trener Stali. – Kilku moich piłkarzy poczuło się zbyt pewnie i przeszło obok meczu. Muszę z nimi ostro porozmawiać. Mecz był twardy, jak w lidze angielskiej. Niektórzy z mielczan próbowali powalczyć, ale napotkali na sędziowanie w jedna stroną. Powtórzę, Wigry zdominowały nas walką, a w tej lidze zespół, który walczy, jest nagradzany. Więcej: TUTAJ!