OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Media o Wigrach
28 lipca 2019, 09:22

Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi informacjami prasowymi, po inauguracyjnym meczu Wigier z Chojniczanką Chojnice.

 

Suwałki 24: „Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice 1:1. Szczęście było tak blisko”.

Byliśmy bliżej zwycięstwa, jestem dumny z tego, co pokazaliśmy na boisku – mówił po zakończeniu meczu Adam Fedoruk, nowy trener Wigier. – Na Państwa oczach rodzi się zespół nastawiony na naukę i żądny sukcesu.

Więcej: TUTAJ!

Suwalki.info: „Punkt w pierwszym meczu”.

Na inaugurację sezonu 2019/20 w piłkarskiej I Lidze Wigry Suwałki zremisowały 1:1 z Chojniczanką Chojnice. Wigry pod wodzą nowego trenera Adama Fedoruka stworzyły wiele sytuacji do zdobycia bramki i z dobrej strony zaprezentowały się suwalskiej publiczności.

Więcej: TUTAJ!

Niebywałe Suwałki: „Karne zaowocowały golami – remis z Chojniczanką na inaugurację sezonu na Zarzeczu”.

Remisem zakończyło się spotkanie Wigier otwierające sezon rozgrywek 2019/2020. W starciu z Chojniczanką Chojnice biało-niebiescy pokazali nieco lepszy poziom niż przeciwnik (podczas pomeczowej konferencji trener Adam Fedoruk ocenił, że suwalska drużyna była zdecydowanie bliżej zdobycia trzech punktów).

Więcej: TUTAJ!

Radio 5: „Wigry zremisowały z Chojniczanką”.

Remisem 1 do 1 zakończył się wczorajszy (27.07) mecz Wigier Suwałki z Chojniczanką Chojnice. Bramki, w pierwszym meczu sezonu 2019/2020 Fortuna 1. Ligi, padły po rzutach karnych.

Więcej: TUTAJ!

Chojnice.com: „Remis po rzutach karnych”.

Sobotni (27.07.) mecz Chojniczanki w Suwałkach rozpoczął się o 19.47. Nietypowa godzina rozpoczęcia piłkarskiego pojedynku nawiązywała do roku powstania suwalskiego klubu, będącego gospodarzem dzisiejszego spotkania.

Więcej: TUTAJ!

Dziennik Bałtycki: „Podział punktów w Suwałkach. Gole strzelane tylko z rzutów karnych”.

W meczu pierwszej kolejki Fortuna 1. Ligi sezonu 2019/2020 Chojniczanka Chojnice zremisowała 1:1 w Suwałkach z Wigrami. Gole z rzutów karnych strzelali Hubert Wołąkiewicz i Joel Huertas.

Więcej: TUTAJ!

Gol24: „Mecz z rzutami karnymi. Wigry Suwałki zremisowały z Chojniczanką Chojnice”.

Bramki padły, ale tylko po rzutach karnych. Wigry Suwałki w 1. kolejce zremisowały z Chojniczanką Chojnice 1:1 (1:1). Na próbę Joela Huertasa błyskawicznie odpowiedział – w ten sam sposób – Hubert Wołąkiewicz.

Więcej: TUTAJ!

 

Podsumowanie 1. kolejki Fortuna I Liga:

Przegląd Sportowy: „Falstart spadkowiczów”.

W pierwszej kolejce Fortuna I Ligi wpadki zaliczyły dwa zespoły, które w poprzednim sezonie grały w ekstraklasie. Miedź bezbramkowo zremisowała z Odrą Opole, a Zagłębie Sosnowiec podzieliło się punktami z Podbeskidziem. W Bełchatowie będący beniaminkiem GKS nieoczekiwanie wysoko pokonał Stomil Olsztyn.

Więcej: TUTAJ!

Fortuna 1 Liga: „1. kolejka. Podsumowanie”.

Beniaminkowie poprzez trzy wygrane udowodnili, że mogą odgrywać bardzo ważną rolę w Fortuna 1 Lidze. Trzy punkty na swoje konto zapisały także drużyny Stali Mielec i Bruk-Bet Termaliki. Podziałem punktów zakończyły się z kolei starcia Zagłębia z Podbeskidziem, Miedzi z Odrą i Wigier z Chojniczanką.

Więcej: TUTAJ!

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media