Media o Wigrach
22 czerwca 2020, 14:14

Przegląd prasy po niedzielnym meczu suwalskich Wigier ze Stomilem Olsztyn.

Gol24: „Stomil pokonał Wigry. Zbliża się do barażu o ekstraklasę”.

Sama ambicja nie wystarczy. Wigry Suwałki po raz siedemnasty w sezonie przegrały mecz w lidze. Tym razem na wyjeździe musiały uznać wyższość Stomilu Olsztyn. Zadecydowała bramka sprzed przerwy, autorstwa Janusza Bucholca.

Więcej: TUTAJ!

Radio Olsztyn: „Przy dopingu kibiców Stomil pokonał Wigry Suwałk”.

W meczu 27. kolejki Fortuna I Ligi Stomil Olsztyn wygrał na własnym stadionie z Wigrami 1:0. Bramkę dla Stomilu zdobył w pierwszej połowie Janusz Bucholc.

Radio 5: „Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 1:0„.

Wigry Suwałki przegrały w Olsztynie ze Stomilem 0:1. To kolejna porażka biało-niebieskich w walce o utrzymanie w I Lidze.

Suwałki24: „Pogrążył nas nasz były kapitan”.

Suwalski zespół zaliczył dziewiąty z rzędu mecz bez wygranej. Pozostaje ostatni w tabeli, a jego strata do bezpiecznego miejsca wzrosła do 11 punktów. Do końca sezonu już tylko siedem kolejek.

Suwalki.info: „Stomil lepszy od Wigier„.

Kolejne spotkanie bez punktów. Wigry Suwałki przegrały w Olsztynie ze Stomilem 0:1 i z meczu na mecz przybliżają się do spadku.

DwutygodnikSuwalski: „Porażka Wigier w Olsztynie”.

Kolejny mecz przegrały suwalskie Wigry w I lidze i jak ocenili to komentatorzy Polsat Sport sytuacja tego zespołu w tabeli jest katastrofalna.

WirtualneSuwałki: „Kolejna porażka Wigier Suwałki. Już znikome szanse na utrzymanie”.

Kolejny słaby mecz Wigier Suwałki, które na własne życzenie – raczej już – spadną z 1. ligi piłkarskiej.

NiebywałeSuwałki: „Wigry pogrążają się coraz bardziej. Przegrana w Olsztynie”.

Z każdym kolejnym meczem marzenia o utrzymaniu statusu pierwszoligowca przez suwalski klub gasną. I nic w tej kwestii nie zmieniło piątkowe odejście dotychczasowego trenera Wigier – Pawła Crettiego.

Gazeta Współczesna: „Wigry Suwałki z niewielkimi szansami na utrzymanie”.

Wigry Suwałki przegrały 0:1 na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn. To trzecia przegrana z rzędu tej drużyny.

Fortuna 1 Liga: „27. kolejka. Podsumowanie”.

Warta Poznań po potknięciu Stali Mielec odzyskała pozycję wicelidera Fortuna 1 Ligi. Do strefy spadkowej spadł Chrobry Głogów, który przegrał z Odrą Opole.