OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
,,Miki” chce ekstraklasy w Suwałkach
5 sierpnia 2010, 07:05

Grażvydas Mikulenas, autor złotej bramki w meczu ze Stalą, powiedział że marzy mu się awans do II rundy Pucharu Polski i konfrontacja z jednym z zespołów polskiej ekstraklasy. – Chce jeszcze raz poczuć jak smakuje gra z rywalem z najwyższej klasy rozgrywkowej- mówi ,,Miki”.Przypomnijmy, że swoim piłkarskim CV Mikulenas bije na głowę wszystkich, którzy wcześniej grali w suwalskim klubie. Ma na koncie około 120 występów w polskiej ekstraklasie, 12 występów w reprezentacji Litwy oraz tytuły Mistrza Litwy, Polski i Chorwacji oraz puchar Łotwy. W barwach Dinama Zagrzeb występował nawet w elitarnej Lidze Mistrzów.

Grażvydas Mikulenas, autor złotej bramki w meczu ze Stalą, powiedział że marzy mu się awans do II rundy Pucharu Polski i konfrontacja z jednym z zespołów polskiej ekstraklasy. – Chce jeszcze raz poczuć jak smakuje gra z rywalem z najwyższej klasy rozgrywkowej- mówi ,,Miki”.
Przypomnijmy, że swoim piłkarskim CV Mikulenas bije na głowę wszystkich, którzy wcześniej grali w suwalskim klubie. Ma na koncie około 120 występów w polskiej ekstraklasie, 12 występów w reprezentacji Litwy oraz tytuły Mistrza Litwy, Polski i Chorwacji oraz puchar Łotwy. W barwach Dinama Zagrzeb występował nawet w elitarnej Lidze Mistrzów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media